Spirit: duch miasta

Pewnej nocy policjant z Central City rusza na kolejną akcję. Trop zaprowadza go do zatopionego statku. Tam czeka go spotkanie z najgorżniejszym przestępcą w mieście.

Opis

Pewnej nocy policjant Denny Colt (Gabriel Macht) z Central City rusza na kolejną akcję. Trop zaprowadza go do zatopionego statku. Tam czeka go spotkanie z najgorżniejszym przestępcą w mieście - Octopusem (Samuel L. Jackson).Ich walkę postanawia wykorzystać wspólniczka Octopusa - Silken Floss (Scarlett Johansson). Po śmierci, Danny dostaje dostaje drugą szansę i od tej pory powraca do miasta jako tajemniczy stróż prawa - Spirit. Jednak na wolności nadal pozostaje Octopus. Dopóki nie uda się go schwytać, nikt w Central City nie może czuć się bezpieczny.Czy Spirit zdoła go schwytać i pokonać?

Zobacz również

Niepokonany 3: Odkupienieponiedziałek, 16 grudnia, 21:55

Yuri Boyk mimo porażki jaką odniósł w starciu z amerykańskim bokserem oraz kontuzji kolana, postanawia powrócić na ring... Nie zabraknie efektownych starć, potu, krwi i łez.

Niepokonany 3: Odkupienie

Krzyżowy ogieńdzisiaj, 14 grudnia, 20:00

Brazil i Flint to dwaj najlepsi zawodowi zabójcy świata. Obaj panowie dostają nowe, piekielnie trudne zadanie – zlikwidować bezwzględnego narkotykowego bossa.

Krzyżowy ogień

Non stopjutro, 15 grudnia, 20:00

Do zadań Billa Marksa należy dbanie o bezpieczeństwo pasażerów podróżujących samolotami. Jeden z jego lotów okazuje się wyjątkowo niebezpieczny. 

Non stop