Święty interes

Leszek i Janek to dwaj bracia. Kiedy ich ojciec umiera, dowiadują się, że cały majątek mężczyzna przekazał fundacji im. Jana Pawła II, a im został stary samochód.

PULS2
  • Święty interes
    wtorek, 24 grudnia, 21:0016 85 min.

Opis

Leszek i Janek to dwaj bracia. Kiedy ich ojciec umiera, dowiadują się, że cały majątek mężczyzna przekazał w spadku fundacji im. Jana Pawła II, a oni odziedziczyli tylko rozpadającą się stodołę i stary samochód. Auto budzi sporo emocji, ponieważ mówi się, że jeździł nim sam biskup Karol Wojtyła. Miejscowi postanawiają odkupić go od braci. Leszek i Janek postanawiają sprawdzić wartość samochodu i sprzedać go temu, kto da najwięcej.

Zobacz również

Niepokonany 3: Odkupienieponiedziałek, 16 grudnia, 21:55

Yuri Boyk mimo porażki jaką odniósł w starciu z amerykańskim bokserem oraz kontuzji kolana, postanawia powrócić na ring... Nie zabraknie efektownych starć, potu, krwi i łez.

Niepokonany 3: Odkupienie

Non stopjutro, 15 grudnia, 20:00

Do zadań Billa Marksa należy dbanie o bezpieczeństwo pasażerów podróżujących samolotami. Jeden z jego lotów okazuje się wyjątkowo niebezpieczny. 

Non stop

Tokarev: zabójca z przeszłościdzisiaj, 14 grudnia, 21:55

„Tokarev: Zabójca z przeszłości” to trzymający w napięciu film akcji. Pościgi, strzelaniny i nieprzewidywalne zwroty akcji to coś, dla czego koniecznie trzeba zobaczyć ten film.

Tokarev: zabójca z przeszłości