Szczęki 3

Na Florydzie mieści się park waodny, w którym pracuje Mike Brody – syn miejscowego szeryfa. Jest to park rozrywki, w którym podziwiać można wiele zwierząt.

Opis

Na Florydzie mieści się park waodny, w którym pracuje Mike Brody – syn miejscowego szeryfa. Jest to park rozrywki, w którym podziwiać można wiele zwierząt żyjących w tamtejszych wodach. Jednymi z podopiecznych są rekiny, nad którymi biolodzy prowadzą badania. Do parku morskiego trafia młody rekin biały. Nikt nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, że rekin ten został zabrany od swojej matki. Niestety, kiedy opiekunowie z parku zaczynają zdawać sobie z tego sprawę jest już za późno, ponieważ olbrzymia samica rekina białego mści się za pozbawienie jej syna...

Zobacz również

Patrolniedziela, 1 marca, 22:00

Dokonania ratownika morskiego Bena Randalla owiane są wieloma legendami. Każdy, kto go zna może powiedzieć o nim bardzo dużo dobrych rzeczy. 

Patrol

Żona pastoraniedziela, 1 marca, 9:25

Muzyczna uczta dla całej rodziny! „Żona pastora” to ciepła i wzruszająca komedia z udziałem Whitney Houston i Denzela Washingtona. Nie możecie jej przegapić! 

Żona pastora

Wyścig szczurówniedziela, 1 marca, 11:50

Ekscentryczny milioner, właściciel klubu w Las Vegas proponuje szóstce losowo wybranych osób udział w wyścigu. Zwycięzna zgarnia 2 miliony dolarów.

Wyścig szczurów