Tajemnica śmierci

Christy jako nastolatka powoduje wypadek samochodowy, w którym ginie jej starsza siostra. Po tym opuszcza miasto, jednak po latach postanawia do niego powrócić.

Opis

Christy (Nora Zehetner) to typowa czternastolatka. Pewnego dnia powoduje jednak nieszczęśliwy wypadek samochodowy, w skutek którego ginie jej starsza siostra Vanessa (Carly Pope). Dziewczyna jest zrozpaczona. Najbliżsi umieszczają ją w szpitalu psychiatrycznym. Przez wiele lat próbuje sobie poradzić z traumą z przeszłości. Pomaga jej w tym sztab psychologów i… rysunki uzewnętrzniające jej traumę, które tworzy. Po kilku latach dziewczyna postanawia wrócić w dawne strony. Wtedy okazuje się, że to, co malowała ma o wiele więcej wspólnego z rzeczywistością niż mogło jej się wydawać wcześniej, a w jej otoczeniu zaczynają się dziać dziwne rzeczy.

Zobacz również

Transporter 3piątek, 24 stycznia, 20:00

Kolejny raz Frank Martin stara się podołać powierzonemu zadaniu. Zmierzy się z wieloma przeszkodami i niebezpiecznymi sytuacjami. Czy uda mu się i osiągnie cel?

Transporter 3

Street Fighter: Legenda Chun-Lidzisiaj, 22 stycznia, 20:00

Chun Li jako kilkulatka razem z rodziną przeprowadza się do Hong Kongu. W ciągu jednej nocy życie dziewczynki zmienia się w koszmar. Jak potoczą się jej losy?

Street Fighter: Legenda Chun-Li

Pozdrowienia z Paryżadzisiaj, 22 stycznia, 21:55

„Pozdrowienia z Paryża” to kino pełno akcji! John Travolta w roli szalonego agenta CIA, który musi powstrzymać zamach terrorystyczny? Tego z pewnością nie można przegapić!

Pozdrowienia z Paryża