Teoria chaosu

Grupa włamywaczy dowodzonych przez Lorenza dokonuje napadu na bank i bierze zakładników. Po zakończeniu akcji okazuje się, że z banku nic nie skradziono.

Oglądaj w

TV Puls
  • Teoria chaosu
    sobota, 21 grudnia, 20:0016 100 min.

Opis

Zapraszamy na wciągający film akcji – Teoria chaosu, który z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom mocnych wrażeń!

Grupa zamaskowanych włamywaczy dowodzonych przez sprytnego i do tej pory nieuchwytnego przestępcę Lorenza (Wesley Snipes), dokonuje napadu na bank. Po błyskawicznej interwencji policji, okazuje się, że z banku niczego nie skradziono. Jednak wkrótce złodzieje przedstawiają policji swoje żądania - chcą negocjatora. Wskazują Quentina Connersa (Jason Statham) - doświadczonego detektywa, który w przeszłości został zawieszony za zastrzelenie zakładnika podczas jednej z akcji. Przełożony Connersa zostaje zmuszony do przywrócenia go do pracy. Ten rozpoczyna pościg za Lorenzem i jego grupą, wpadając na nowe tropy. Rozpoczyna się ważna gra, w której stawką jest życie zakładników. Jak potoczą się dalsze losy przestępców? Czy grupa poniesie konsekwencje za napad i trafi do więzienia?

Zobacz również

Najpiękniejsze baśnie braci...dzisiaj, 8 grudnia, 13:00

W lesie na polanie swój dom ma Śnieżka i Różyczka. Mieszkają w nim razem z matką. Ich ojciec przed laty wyruszył bronić królestwa i od tego czasu go nie widziały...

Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Śnieżka i Różyczka

Góra Czarownicdzisiaj, 8 grudnia, 14:10

Taksówkarz z Las Vegas i dwójka dzieci obdarzonych nadnaturalnymi zdolnościami muszą ocalić świat. Przygotujcie się na wielkie emocje i zaskakującą akcję!

Góra Czarownic

7 krasnoludków - Las to za mało!dzisiaj, 8 grudnia, 15:55

Jaś i Małgosia zostają wysłani w świat, ponieważ rodzice nie są w stanie utrzymywać już wszystkich swoich dzieci. Jednak tak szybko jak przybyli do tajemniczego lasu.

7 krasnoludków -  Las to za mało!