Toybox: Przyczajone zło

Charles kupuje starego kampera z myślą o tym, żeby wybrać się nim w podróż ze swoją rodziną. Postanawia zabrać ze sobą synów, synową o wnuczkę.

Opis

Charles (Greg Violand) kupuje starego kampera z myślą o tym, żeby wybrać się nim w podróż ze swoją rodziną. Postanawia zabrać ze sobą synów, synową i wnuczkę. Starszy z synów – Steve (Jeff Denton) – oraz jego żona Jennifer (Denise Richards) i córka są podekscytowani wycieczką. Mniej cieszy się młodszy Jay (Brian Nagel). Niespodziewanie podczas wyprawy, maszyna zaczyna sprawiać kłopoty – nie działa klimatyzacja, nie można otworzyć okien, a radio samo zmienia fale. Nie wzbudza to jednak większych podejrzeń. Kiedy niespodziewanie Charles zauważa na poboczu zepsuty samochód, postanawia pomóc. Auto należy do Marka (Matt Mercer) i jego siostry Samanthy (Mischa Barton). Charles decyduje się podrzucić ich na najbliższą stację benzynową. W trakcie podróży starszy mężczyzna nalega jednak na objazd przez pustynię. Niespodziewanie rodzina oraz Mark i Samantha gubią się i zostają uwięzieni na nieznanym terenie. W dodatku szybko przekonują się, że wóz, którym podróżują skrywa mroczną tajemnicę. Czy uda im się przetrwać tę podróż?

Zobacz również

Uciec, ale dokąd?jutro, 21 października, 21:55

Sam Gillen to więzienny zbieg. Los często sobie z niego drwi, sprawiając, że znajduje się w niewłaściwym miejscu i o niewłaściwej porze. 

Uciec, ale dokąd?

Ip Man 2dzisiaj, 20 października, 0:10

Po zakończeniu II wojny światowej Ip Man przybywa do Hongkongu. Postanawia wykorzystać swoje umiejętności i otworzyć niewielką szkołę walki.

Ip Man 2

Snajper: Kolejne starciejutro, 21 października, 20:00

„Snajper: Kolejne starcie” to trzymający w napięciu film akcji! Opowiada historię sierżanta Brandona Becketta - syna legendarnego snajpera.

Snajper: Kolejne starcie