Uciekinier

Ludzie pochłonięci są show o nazwie „Uciekinier”. Pewnego dnia wplątany zostaje w nią Ben Richards - funkcjonariusz z Los Angeles.

Oglądaj w

TV Puls
  • Uciekinier
    dzisiaj, 11 sierpnia, 0:1516 95 min.

Opis

Ben Richards (Arnold Schwarzenegger) to funkcjonariusz policji z Los Angeles. Pewnego dnia, patrolując przestrzeń powietrzną, Ben dostaje rozkaz strzelania do demonstrującego tłumu. Kiedy odmawia wykonania rozkazu, strzały oddaje jego partner. Jednak o masakrę na ulicach Los Angeles zostaje oskarżony Richards. Mężczyzna zostaje skazany na długoletnie więzienie. W czasie gdy on odsiaduje wyrok, świat zmienia się w zastraszającym tempie. Ludzie pochłonięci są show o nazwie „Uciekinier”. Obszar programu i jednocześnie działania zawodników to kilkaset metrów kwadratowych strefy zamkniętej, terenu zniszczonego przez trzęsienie ziemi. Na całym terenie jest mnóstwo kamer i elektroniki. Zadaniem uczestników jest przemierzenie tego obszaru i dobiegnięcie do mety. Jest jednak problem – po pewnym czasie zostają wysyłani za nimi tak zwani „tropiciele”, czyli zabójcy, którzy mają pozbyć się uczestników programu. Do tego twórca show – Damon Killian (Richard Dawson) – szuka sposobu na uatrakcyjnienie swojego programu. Mężczyzna chce, żeby władze oddały mu do dyspozycji Richardsa. Zanim jednak gra z jego udziałem się rozpocznie, Killian pokazuje widzom fałszywe nagranie z wcześniejszych wydarzeń z udziałem Bena. Tłum ma go przez to jeszcze bardziej nienawidzić. Jest tylko jedna osoba, która nie wierzy w winę Richardsa – to Amber Mendez (Maria Conchita Alonso). Czy uda jej się udowodnić niewinność Bena? Czy mężczyzna jako uciekinier w ogóle przetrwa trasę wyścigu?

Zobacz również

Władcy ogniadzisiaj, 11 sierpnia, 20:00

Londyn, rok 2084, 12-letnii Quinn nieświadomie budzi z odwiecznego snu zionącego ogniem smoka. W ciągu 20 lat bestia i jej potomstwo niszczą niemal cały świat. 

Władcy ognia

Outlanderdzisiaj, 11 sierpnia, 22:00

„Outlander” to film przygodowy z elementami science-fiction. Opowiada historię Kainana, który ucieka przed dramatyczną przeszłością. 

Outlander

Dorwać Carterajutro, 12 sierpnia, 20:00

Jack Carter pracuje dla bukmachera jako egzekutor długów. Działa na terenie Las Vegas pilnując, aby każdy spłacił swój dług w terminie.

Dorwać Cartera