Ukryty wróg

„Ukryty wróg” to mrożący krew w żyłach thriller! Popularna aktorka i jej mąż psychiatra wyjeżdżają na urokliwą i spokojną wysepkę. Tam poznają tajemniczą nastolatkę. 

Opis

Ukryty wróg to mrożący krew w żyłach thriller! Popularna aktorka i jej mąż psychiatra wyjeżdżają na urokliwą i spokojną wysepkę. Pierwszej nocy odwiedza ich dziwny gość… Uznana aktorka Emily Moore (Estella Warren) przeżyła prawdziwą traumę - została porwana po premierze nowego spektaklu i przez pięć dni była zakładniczką. Po tych dramatycznych wydarzeniach jej mąż psychiatra, Robert (William Baldwin), postanawia zabrać ją na małą, hiszpańską wysepkę. Ma nadzieję, że to pomoże żonie zrelaksować się i zapomnieć o przeszłości. Ich spokój nie trwa jednak długo – pierwszej nocy do drzwi willi puka roztrzęsiona nastolatka Sarah (Sarah Butler). Dziewczyna twierdzi, że jej chłopak właśnie zginął w wypadku. Robert postanawia jej pomóc i zaprasza ją do swojego domu. Zachowanie dziewczyny sprawia, że Emily zaczyna bać się nie tylko o swoje małżeństwo, ale także o… życie.

Zobacz również

Potrójne zagrożeniejutro, 18 lutego, 21:55

Córce miliardera grozi wielkie niebezpieczeństwo. Profesjonalni zabójcy czyhają na jej życie. Pomóc może jej tylko trzech najemników. Jednak czy im się uda?

Potrójne zagrożenie

Ocalonadzisiaj, 17 lutego, 20:00

Zobaczcie spisek miedzy przestępcami a pracownikami ambasady. Poczujcie adrenalinę i spędźcie emocjonujący czas przed telewizorem!

Ocalona

Na falidzisiaj, 17 lutego, 22:00

Keanu Reeves i Patrick Swayze zapraszają do fascynującego świata surferów, gangsterskich porachunków i… miłości! Świetna rozrywka gwarantowana! 

Na fali