Ukryty wróg

„Ukryty wróg” to mrożący krew w żyłach thriller! Popularna aktorka i jej mąż psychiatra wyjeżdżają na urokliwą i spokojną wysepkę. Tam poznają tajemniczą nastolatkę. 

Opis

Ukryty wróg to mrożący krew w żyłach thriller! Popularna aktorka i jej mąż psychiatra wyjeżdżają na urokliwą i spokojną wysepkę. Pierwszej nocy odwiedza ich dziwny gość… Uznana aktorka Emily Moore (Estella Warren) przeżyła prawdziwą traumę - została porwana po premierze nowego spektaklu i przez pięć dni była zakładniczką. Po tych dramatycznych wydarzeniach jej mąż psychiatra, Robert (William Baldwin), postanawia zabrać ją na małą, hiszpańską wysepkę. Ma nadzieję, że to pomoże żonie zrelaksować się i zapomnieć o przeszłości. Ich spokój nie trwa jednak długo – pierwszej nocy do drzwi willi puka roztrzęsiona nastolatka Sarah (Sarah Butler). Dziewczyna twierdzi, że jej chłopak właśnie zginął w wypadku. Robert postanawia jej pomóc i zaprasza ją do swojego domu. Zachowanie dziewczyny sprawia, że Emily zaczyna bać się nie tylko o swoje małżeństwo, ale także o… życie.

Zobacz również

Gorący pościgdzisiaj, 22 września, 22:00

„Gorący pościg” to niezwykle zabawna komedia z największymi gwiazdami: Reese Whitherspoon i Sofią Vergarą! Kobiety mają moc! Naiwna i nieudolna...

Gorący pościg

Linia ryzykadzisiaj, 22 września, 23:50

Natasha i Carlo skuszeni szybkim zarobkiem wchodzą do świata niebezpiecznych wyścigów samochodowych. Postarają się wszystkim udowodnić co oznacza prawdziwy wyścig…

Linia ryzyka

Wichry namiętnościdzisiaj, 22 września, 1:35

Stany Zjednoczone, początek XX wieku. Pułkownik William Ludlow nie godzi się z tym, jak traktuje się Indian, dlatego też postanawia opuścić wojsko. 

Wichry namiętności