Uniwersalny żołnierz: Powrót

„Uniwersalny żołnierz: Powrót” to fantastycznie wyreżyserowany film akcji. To idealna propozycja dla widzów o mocnych nerwach i fanów mocnych wrażeń filmowych.  

Opis

Luc Deveraux  (Jean-Claude Van Damme ) został jedynym żyjącym członkiem Uniwersalnej Drużyny Żołnierza. Po przejściu na emeryturę mężczyzna pracuje nad nowym projektem drużyny wraz z pomocą dwóch pięknych kobiet. Przygotowują nową, silniejszą rasę żołnierza, bardziej wyrafinowaną, inteligentną i zwinną. Wszystko idzie dobrze, dopóki superkomputer żołnierzy – SETH, nie rozwija własnego umysłu. Uruchamia on plan obejmujący zabicie Deveraux i porwanie jego córki. Dzięki pomocy reporterki Erin (Heidi Schanz) i swojej partnerki Maggie (Kiana Tom), Deveraux po raz kolejny jest zmuszony, by walczyć z najbardziej śmiercionośną armią, jaką kiedykolwiek opracował.Czy wyjdzie z tego żywy?

Uniwersalny żołnierz: Powrót to fantastycznie wyreżyserowany film akcji autorstwa Mica Rodgersa, będący kontynuacją hitu Uniwersalny żołnierz. To idealna propozycja dla widzów o mocnych nerwach i fanów mocnych wrażeń filmowych!

Zobacz również

Kobiety mafiisobota, 22 lutego, 20:00

Funkcjonariuszka Bela zostaje wyrzucona z policji. Dostaje jednak propozycję „nie do odrzucenia” od ABW. Bela przechodzi szkolenie i zaczyna pracę pod przykrywką.

Kobiety mafii

November Manjutro, 21 lutego, 22:00

Odtwórca roli Jamesa Bonda – Pierce Brosnan - w roli emerytowanego agenta CIA powraca do gry i zostaje wplątany w międzynarodową intrygę! Emocje gwarantowane!

November Man

Armageddonsobota, 22 lutego, 22:50

Ogromna asteroida zmierza w kierunku Ziemi. Do zderzenia ma dojść za 18 dni. NASA rekrutuje grupę wiertniczych i wysyła ich na misję ratowania planety. 

Armageddon