Uniwersalny żołnierz: Powrót

„Uniwersalny żołnierz: Powrót” to fantastycznie wyreżyserowany film akcji. To idealna propozycja dla widzów o mocnych nerwach i fanów mocnych wrażeń filmowych.  

Opis

Luc Deveraux  (Jean-Claude Van Damme ) został jedynym żyjącym członkiem Uniwersalnej Drużyny Żołnierza. Po przejściu na emeryturę mężczyzna pracuje nad nowym projektem drużyny wraz z pomocą dwóch pięknych kobiet. Przygotowują nową, silniejszą rasę żołnierza, bardziej wyrafinowaną, inteligentną i zwinną. Wszystko idzie dobrze, dopóki superkomputer żołnierzy – SETH, nie rozwija własnego umysłu. Uruchamia on plan obejmujący zabicie Deveraux i porwanie jego córki. Dzięki pomocy reporterki Erin (Heidi Schanz) i swojej partnerki Maggie (Kiana Tom), Deveraux po raz kolejny jest zmuszony, by walczyć z najbardziej śmiercionośną armią, jaką kiedykolwiek opracował.Czy wyjdzie z tego żywy?

Uniwersalny żołnierz: Powrót to fantastycznie wyreżyserowany film akcji autorstwa Mica Rodgersa, będący kontynuacją hitu Uniwersalny żołnierz. To idealna propozycja dla widzów o mocnych nerwach i fanów mocnych wrażeń filmowych!

Zobacz również

Terytorium wrogajutro, 16 października, 22:25

Dziennikarka Elsa Casanova i jej rzecznik zostają porwani przez talibów za walkę w kwestii praw kobiet. Do ich uwolnienia rusza grupa francuskich komandosów.

Terytorium wroga

Wilk wojnydzisiaj, 15 października, 20:00

Kiedy wybitny chiński snajper zabija bossa narkotykowego, brat gangstera postanawia się zemścić. „Wilk wojny” to doskonały film akcji, którego nie można przegapić!

Wilk wojny

Niepokonanijutro, 16 października, 20:00

Grupa więźniów postanawia uciec z obozu pracy na Syberii. Ich celem są Indie. Jednak, aby tam dotrzeć, muszą przebyć niebezpieczne tereny. Czy uda im się dotrzeć do celu?

Niepokonani