W rytmie miłości

Piękna muzyka, imponująca choreografia i nuta romantyzmu – to wszystko znajdziecie w filmie „W rytmie miłości”. Nie tylko dla fanów tańca! 

Opis

Piękna muzyka, imponująca choreografia i nuta romantyzmu – to wszystko znajdziecie w filmie W rytmie miłości. Nie tylko dla fanów tańca! Ruby (Keenan Kampa) to ambitna i zdyscyplinowana baletnica, która studiuje na prestiżowej uczelni Manhattan Conservatory of the Arts. Pewnego dnia poznaje utalentowanego, choć nieco ekscentrycznego skrzypka Johnnie’go (Nicholas Galitzine). Chłopak jest nielegalnym imigrantem, który żyje wyłącznie z tego, co uda mu się zarobić na ulicy. Sprawa komplikuje się, gdy w wyniku kradzieży traci swoje ukochane skrzypce. Ruby próbuje pożyczyć dla niego instrument ze swojej szkoły, ale chłopak jest zbyt dumny, aby przyjąć pomoc. Wkrótce dziewczyna dowiaduje się o prestiżowym konkursie instrumentalno-tanecznym. Można w nim wygrać 25 tysięcy dolarów i wizę studencką, która mogłaby uchronić młodego muzyka przed deportacją.

Zobacz również

Zwariowane weseledzisiaj, 6 sierpnia, 21:45

Kiedy Vasyl Seredyuk - szef lokalnego muzeum - wysłał córkę Katyę na francuski uniwersytet, nie spodziewał się takiego obrotu spraw. 

Zwariowane wesele

Żandarm i policjantkisobota, 8 sierpnia, 7:55

Pod skrzydła żandarmów z Saint-Tropez trafiają cztery młode praktykantki. Sprawy komplikują się, kiedy dziewczyny zostają porwane. Jak zakończy się ta historia? 

Żandarm i policjantki

Grunt to rodzinkaniedziela, 9 sierpnia, 11:30

Jack Palmer pracuje jako detektyw. Pewnego dnia dostaje ważną misję - musi odnaleźć Ange'a Leoni i wręczyć mu dokument stwierdzający otrzymanie spadku.

Grunt to rodzinka