Wiosła w dłoń

Czwórka chłopców spędza ze sobą każdą wolną chwilę, a ich przyjaźń kwitnie.Po latach trzech z nich chce uczcić pamięć swojego przyjaciela wyprawą po legendarny skarb.

Opis

Czwórka chłopców spędza ze sobą każdą wolną chwilę, a ich przyjaźń kwitnie. Niestety, po wielu latach jednego z nich już nie ma, ale pozostała trójka: Jerry, Tom i Dan chcą uczcić pamięć swojego przyjaciela wyprawą po legendarny skarb. Niegdyś krążyła legenda o łupie wartym 200 000 dolarów, który w dzieciństwie był dla nich inspiracją do zabaw. Mężczyźni wyruszają więc w rodzinne strony – do Oregonu. Tam w swoim szałasie sprzed lat znajdują mapę wiodącą do skarbu. Okazało się, że ich przyjaciel Billy naniósł pewne wskazówki, które mogą okazać się bardzo pomocne w znalezieniu skarbu. Cała trójka wyrusza więc na spływ kajakowy z nurtem silnie rwącej rzeki.

Zobacz również

Żandarm i kosmicijutro, 15 grudnia, 8:45

Uwielbiany przez widzów inspektor Cruchot powraca. Tym razem zobaczymy go w towarzystwie kosmitów. Przygotujcie się na wspaniałą zabawę!

Żandarm i kosmici

Gdzie jest gwiazdka?jutro, 15 grudnia, 10:35

Dawno, dawno temu jedyna córka władcy niewielkiego królestwa, Złotowłosa, wybrała się do lasu w poszukiwaniu Gwiazdy Bożego Narodzenia i… słuch o niej zaginął.

Gdzie jest gwiazdka?

7 krasnoludków - Las to za mało!jutro, 15 grudnia, 11:55

Jaś i Małgosia zostają wysłani w świat, ponieważ rodzice nie są w stanie utrzymywać już wszystkich swoich dzieci. Jednak tak szybko jak przybyli do tajemniczego lasu.

7 krasnoludków -  Las to za mało!