Wiosła w dłoń

Czwórka chłopców spędza ze sobą każdą wolną chwilę, a ich przyjaźń kwitnie.Po latach trzech z nich chce uczcić pamięć swojego przyjaciela wyprawą po legendarny skarb.

Opis

Czwórka chłopców spędza ze sobą każdą wolną chwilę, a ich przyjaźń kwitnie. Niestety, po wielu latach jednego z nich już nie ma, ale pozostała trójka: Jerry, Tom i Dan chcą uczcić pamięć swojego przyjaciela wyprawą po legendarny skarb. Niegdyś krążyła legenda o łupie wartym 200 000 dolarów, który w dzieciństwie był dla nich inspiracją do zabaw. Mężczyźni wyruszają więc w rodzinne strony – do Oregonu. Tam w swoim szałasie sprzed lat znajdują mapę wiodącą do skarbu. Okazało się, że ich przyjaciel Billy naniósł pewne wskazówki, które mogą okazać się bardzo pomocne w znalezieniu skarbu. Cała trójka wyrusza więc na spływ kajakowy z nurtem silnie rwącej rzeki.

Zobacz również

Taxi 2jutro, 6 sierpnia, 20:00

Najszybszy marsylski taksówkarz i niezbyt rozgarnięty policjant muszą zmierzyć się z zagadkowym zaginięciem japońskiego ministra.

Taxi 2

Zwariowane weselejutro, 6 sierpnia, 21:45

Kiedy Vasyl Seredyuk - szef lokalnego muzeum - wysłał córkę Katyę na francuski uniwersytet, nie spodziewał się takiego obrotu spraw. 

Zwariowane wesele

Żandarm i policjantkisobota, 8 sierpnia, 7:55

Pod skrzydła żandarmów z Saint-Tropez trafiają cztery młode praktykantki. Sprawy komplikują się, kiedy dziewczyny zostają porwane. Jak zakończy się ta historia? 

Żandarm i policjantki