Wybuchowy duet

Pewnego dnia, dwóch zupełnie różnych od siebie mężczyzn zostaje partnerami w pracy. Ten wybuchowy duet czeka nie lada wyzwanie. Jak sobie poradzą?

Opis

Simon Alfonso (Joey Starr) jest doświadczonym pracownikiem Agencji Służby Ochrony VIP-ów. Staje się jednak coraz bardziej porywczy i agresywny. Damien Walter (Many Payet) to z kolei młody i niedoświadczony rekrut. Chłopak jest bardzo energiczny, ale przez to często nieostrożny. Fascynuje się światem celebrytów oraz show biznesu i zdecydowanie nie nadaje się do ochrony innych. Jednak przez zbieg okoliczności, udaje mu się ukończyć kurs. Pewnego dnia, tych dwóch mężczyzn zostaje partnerami w pracy. Ten wybuchowy duet czeka nie lada wyzwanie. Będą musieli ochraniać młodą gwiazdkę R’n’B – Jal-Y. Dziewczynie grozi niebezpieczeństwo ze strony swojego byłego chłopaka kryminalisty. Czy Simon i Damien pomimo wielu różnic, dogadają się i zapewnią swojej klientce bezpieczeństwo?

Zobacz również

22 kulejutro, 3 kwietnia, 20:00

Były kryminalista postanawia zerwać z przestępczą przeszłością i rozpocząć spokojne życie. Jednak pewnego dnia sielanka się kończy. Dlaczego? Przekonajcie się sami!

22 kule

Skarb narodówsobota, 4 kwietnia, 20:00

Rodzina Benjamina Franklina Gatesa od sześciu pokoleń zajmuje się poszukiwaniem skarbu zakonu templariuszy, który podobno trafił do Ameryki.

Skarb narodów

Asterix i Obelix: Misja Kleopatradzisiaj, 2 kwietnia, 20:00

Odważni oraz pełni poczucia humoru i pomysłowości Asterix i Obelix zostają wezwani na pomoc. Potrzebuje ich architekt Numernabis. Dlaczego?

Asterix i Obelix: Misja Kleopatra