Wykidajło 2

Nate Tanner prowadzi w Luizjanie bar Black Pelican. Miejsce to nie ma najlepszej opinii, ponieważ słynie z pijackich awantur i nieokrzesanych klientów. 

Opis

Nate Tanner (Will Patton) prowadzi w Luizjanie bar Black Pelican. Miejsce to nie ma najlepszej opinii, ponieważ słynie z pijackich awantur i nieokrzesanych klientów. Według dilera Wilda Billa (Jake Busey) jest jednak doskonałą lokalizacją do rozprowadzania narkotyków. W związku z tym mężczyzna chce, żeby właściciel baru odsprzedał mu lokal. Postanawia zacząć go terroryzować, żeby wymusić na nim decyzję o sprzedaży. Tymczasem bratanek Nate’a – Shane (Johnathan Schaech) – jest tajnym agentem wydziału antynarkotykowego w Nowym Jorku. Kiedy mężczyzna dostaje telefon o kiepskim stanie swojego wuja, nie waha się nawet chwili i postanawia opuścić miasto, żeby mu pomóc. Po dotarciu do Luizjany, Shane przejmuje bar od Nate’a i zaprowadza w nim porządek. Niespodziewanie mężczyzna odkrywa to, co dzieje się w okolicy oraz dowiaduje się jak ogromny jest zasięg bossów narkotykowych. Postanawia bronić baru przed ciągle powiększającą się liczbą dealerów. Oczywiście nie podoba się to Wildowi, który chce się pozbyć niewygodnego gościa. Z kolei Shane ze wsparciem wydziału narkotykowego oraz nowo poznanej pięknej blondynki Beau Hampton (Ellen Hollman) chce udaremnić działania Wilda. Czy uda mu się to i odniesie największy sukces w swojej zawodowej karierze?

Zobacz również

Uciec, ale dokąd?jutro, 21 października, 21:55

Sam Gillen to więzienny zbieg. Los często sobie z niego drwi, sprawiając, że znajduje się w niewłaściwym miejscu i o niewłaściwej porze. 

Uciec, ale dokąd?

Ip Man 2dzisiaj, 20 października, 0:10

Po zakończeniu II wojny światowej Ip Man przybywa do Hongkongu. Postanawia wykorzystać swoje umiejętności i otworzyć niewielką szkołę walki.

Ip Man 2

Snajper: Kolejne starciejutro, 21 października, 20:00

„Snajper: Kolejne starcie” to trzymający w napięciu film akcji! Opowiada historię sierżanta Brandona Becketta - syna legendarnego snajpera.

Snajper: Kolejne starcie