Zabójcza

Megan jest trenowana w ściśle tajnej szkole na zabójczynię. Dziewczyna chce jednak wieść normalne życie, dlatego pozoruje własną śmierć i zapisuje się do publicznej szkoły. 

Oglądaj w

TV Puls
  • Zabójcza
    niedziela, 28 lutego, 9:1512 90 min.

Opis

Megan (Hailee Steinfeld) to kilkuletnia dziewczynka, która nigdy nie poznała swoich rodziców. Za to od najmłodszych lat jest szkolona na zabójczynię w ściśle tajnej, rządowej szkole prowadzonej przez niejakiego Hardmana (Samuel L. Jackson). Kilka lat później marzy jednak o tym, aby wieść życie jak inni młodzi ludzie w jej wieku. Decyduje się więc na bardzo odważny krok… postanawia upozorować swoją śmierć i uciec. Kiedy jej się to udaje, zapisuje się na wymianę uczniowską. Trafia do rodziny Larsonów – Liz (Dove Cameron), Parkera (Jason Drucker) i ich matki (Rachel Harris), u których od tej pory mieszka. Jako nowa dziewczyna w szkole, Megan nie ma łatwego życia. Za wszelką cenę próbuje jednak dopasować się do rówieśników. Niespodziewanie w jej „nowym życiu” pojawiają się znajomi z przeszłości.  Czy Megan uda się dopasować do innych nastolatków, czy powróci do dawnego fachu?

Zobacz również

Kariera frajeraniedziela, 28 lutego, 11:25

31-letni maminsynek – Bobby Boucher – nie potrafi wyrwać się spod skrzydeł swojej nadopiekuńczej matki. Nie umie odnaleźć się w otaczającym go świecie. 

Kariera frajera

Najpiękniejsze baśnie braci...niedziela, 28 lutego, 13:15

Robert jako młody chłopak postanowił odejść od rodziców i ruszyć w świat. Znalazł swoją miłość, żonę Nelę i spodziewają...

Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Złodziej nad złodziejami

Najpiękniejsze baśnie: Kalosze...niedziela, 28 lutego, 14:25

Cudowne kalosze trafiają w ręce zwykłych ludzi. Mają spełnić ich wszystkie marzenia. Okazuje się, że pragnienia ludzi są zaskakujące.

Najpiękniejsze baśnie: Kalosze szczęścia