Zamknięty krąg

Rodzina Malakian kontroluje podziemny światek południowej Francji. Na jej czele stoi bezwzględny, charyzmatyczny Milo Malakian. Rządzi on żelazną ręką.

Opis

Zamknięty krąg to trzymający w napięciu do ostatniej minuty film, który zachwyca widzów na całym świecie!

Rodzina Malakian kontroluje podziemny światek południowej Francji. Na jego czele stoi pochodzący z Armenii bezwzględny i charyzmatyczny Milo Malakian (Jean Reno). Rządzi on żelazną ręką zarówno podległymi mu gangsterami, jak i własną rodziną. Jego syn, Anton (Gaspard Ulliel) marzy o zerwaniu z przestępczością i rozpoczęciu „nowego rozdziału”. Chce żyć u boku pochodzącej spoza klanu ukochanej Elodie (Vahina Giocante). Jednak najpierw chłopak musi zmierzyć się nie tylko z nie znoszącym sprzeciwu wszechwładnym ojcem, ale też z inspektorem Saunier, który kiedyś przysiągł sobie, że zniszczy głowę rodziny Malakianów. Tymczasem gang szykuje się do niezwykle spektakularnego i zuchwałego skoku. Przed Antonem trudna decyzja - musi zdecydować czy w tej ryzykownej akcji stanie u boku ojca. Jakiego wyboru dokonana postawiony przed trudną decyzją chłopak? Co okaże się dla niego ważniejsze – życie ojca czy przysięga, którą sam przed sobą złożył?

 

Zobacz również

Transporter 3piątek, 24 stycznia, 20:00

Kolejny raz Frank Martin stara się podołać powierzonemu zadaniu. Zmierzy się z wieloma przeszkodami i niebezpiecznymi sytuacjami. Czy uda mu się i osiągnie cel?

Transporter 3

Street Fighter: Legenda Chun-Lidzisiaj, 22 stycznia, 20:00

Chun Li jako kilkulatka razem z rodziną przeprowadza się do Hong Kongu. W ciągu jednej nocy życie dziewczynki zmienia się w koszmar. Jak potoczą się jej losy?

Street Fighter: Legenda Chun-Li

Pozdrowienia z Paryżadzisiaj, 22 stycznia, 21:55

„Pozdrowienia z Paryża” to kino pełno akcji! John Travolta w roli szalonego agenta CIA, który musi powstrzymać zamach terrorystyczny? Tego z pewnością nie można przegapić!

Pozdrowienia z Paryża