Zbrodniarz

W ciągu jednej nocy życie Wade’a Portera całkowicie się zmienia. Mężczyzna trafia do więzienia o zaostrzonym rygorze, gdzie będzie musiał walczyć o przetrwanie.

Opis

Wade Porter (Stephen Dorff) ma wszystko – kochającą rodzinę, pracę i świetnie zapowiadającą się przyszłość. Niestety pewnego dnia to traci. Niespodziewanie do jego domu włamuje się złodziej. Wade chcąc obronić rodzinę, zabija go. Policja uznaje jednak, że mężczyzna przekroczył granicę obrony koniecznej i skazuje go za zabójstwo. Wade trafia do więzienia o zaostrzonym rygorze. Tam zostaje umieszczony w celi z seryjnym mordercą Johnem Smithem (Val Kilmer). Zawiązuje się pomiędzy nimi pewna nić porozumienia. Wade jest na każdym kroku upokarzany przez strażnika więziennego – porucznika Jacksona (Harold Perrineau). Od razu staje się dla niego jasne, że w więzieniu czeka go walka o przetrwanie. Przy pomocy cennych wskazówek otrzymanych od kompana z celi, Wade musi poradzić sobie z siecią powiązań pomiędzy więźniami a strażnikami i wygrać niebezpieczną walkę o przetrwanie.

Zobacz również

Niepokonany 3: Odkupienieponiedziałek, 16 grudnia, 21:55

Yuri Boyk mimo porażki jaką odniósł w starciu z amerykańskim bokserem oraz kontuzji kolana, postanawia powrócić na ring... Nie zabraknie efektownych starć, potu, krwi i łez.

Niepokonany 3: Odkupienie

Krzyżowy ogieńdzisiaj, 14 grudnia, 20:00

Brazil i Flint to dwaj najlepsi zawodowi zabójcy świata. Obaj panowie dostają nowe, piekielnie trudne zadanie – zlikwidować bezwzględnego narkotykowego bossa.

Krzyżowy ogień

Non stopjutro, 15 grudnia, 20:00

Do zadań Billa Marksa należy dbanie o bezpieczeństwo pasażerów podróżujących samolotami. Jeden z jego lotów okazuje się wyjątkowo niebezpieczny. 

Non stop