Zlecenie na śmierć

Edward Genn, pseudonim „Icarus”, to człowiek o dwóch twarzach... Film „Zlecenie na śmierć” to nieszablonowa fabuła, wartka akcja i solidna dawka emocji.

Opis

Edward Genn (Dolph Lundgren), pseudonim „Icarus”, to człowiek o dwóch twarzach. Z jednej strony znany jako rozwodnik, ojciec i pracownik firmy inwestycyjnej. Z drugiej zaś, to były czarny charakter, bezwzględny płatny zabójca KGB. W momencie rozpadu Związku Radzieckiego „Icarus” przebywa poza swoim krajem. Decyduje się rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z sytuacji w jakiej się znajduje. Nieznany nikomu, w obcym państwie przyjmuje nową tożsamość. Jego życie zmienia się o 180 stopni. Po latach spokojnego, rodzinnego życia pojawiają się demony przeszłości. Edward staje się celem, w niebezpieczeństwie znajduje się też jego rodzina, a zabójca nie cofnie się przed niczym…

Nieszablonowa fabuła, wartka akcja i solidna dawka emocji. Obok Dolpha Lundgrena zobaczymy również Stefanie von Pfetten, Samanthe Ferris oraz Davida Luisa.

Zobacz również

Uciec, ale dokąd?jutro, 21 października, 21:55

Sam Gillen to więzienny zbieg. Los często sobie z niego drwi, sprawiając, że znajduje się w niewłaściwym miejscu i o niewłaściwej porze. 

Uciec, ale dokąd?

Transporter 3dzisiaj, 20 października, 20:00

Kolejny raz Frank Martin stara się podołać powierzonemu zadaniu. Zmierzy się z wieloma przeszkodami i niebezpiecznymi sytuacjami. Czy uda mu się i osiągnie cel?

Transporter 3

Angielska robotadzisiaj, 20 października, 22:00

Martine Love wpada w tarapaty po powrocie z Maroka. Zostaje złapana na przemycie. W zamian za wolność musi zwerbować grupę, która przeprowadzi napad na bank.

Angielska robota