Zmowa

„Zmowa” w oryginalny sposób przedstawia temat wojny oraz losy żołnierzy. Łączy w sobie elementy sci-fi, dramatu rodzinnego oraz filmu wojennego.

Oglądaj w

TV Puls
  • Zmowa
    niedziela, 28 lutego, 0:0016 85 min.

Opis

„Zmowa” w oryginalny sposób przedstawia temat wojny oraz losy żołnierzy. Łączy w sobie elementy sci-fi, dramatu rodzinnego oraz filmu wojennego. Kapral marynarki wojennej Gabriel Drummer (Shia LaBeouf) wraca do domu z pobytu służbowego w Afganistanie. Szybko przekonuje się, że jego rodzinne strony nie różnią się od pola walki. Żołnierz zastaje kompletnie zniszczone miasto i desperacko przeszukuje ruiny, aby odnaleźć swoją żonę Natalie (Kate Mara) i syna Jonathana (Charlie Shotwell). Jego działania są jednak bezskuteczne, dlatego w towarzystwie swojego najlepszego przyjaciela Devina (Jai Courtney) oraz ocalałego z katastrofy Charlesa (Clifton Collins Jr.) postanawia ruszyć na poszukiwanie bliskich.

Zobacz również

Fightersobota, 27 lutego, 20:00

Mikołaj Roznerski czy Piotr Stramowski? Kto okaże się lepszym Fighterem? Poczuj sportowe emocje i poznaj kulisy sportów MMA. Cel jest tylko jeden – zwycięstwo. 

Fighter

Wieczny studentdzisiaj, 25 lutego, 20:00

Van Wilder to studiujący już siódmy rok lekkoduch. Kiedy ojciec postanawia odciąć go od finansów, chłopak zakłada własną firmę i próbuje zarobić na życie.

Wieczny student

Wieczny student 2: Taj rządzidzisiaj, 25 lutego, 21:55

Badalandabad postanawia pogłębić wiedzę na prestiżowym brytyjskim Camden University. Studenci z wyższych sfer dość szybko pokazują Tajowi, gdzie jego miejsce.

Wieczny student 2: Taj rządzi