Życzenie śmierci 2

Paul Kersey postanawia rozpocząć nowe życie w Los Angeles. Niestety sielanka nie trwa długo. „Życzenie śmierci 2” to film, który dostarczy Wam wielu emocji! 

Opis

Paul Kersey (Charles Bronson) po tragicznych wydarzeniach z przeszłości postanawia przeprowadzić się razem z córką Carol (Robin Sherwood) do Los Angeles. Ma nadzieję, że uda mu się tam znaleźć spokój i rozpocząć nowe życie. Przez pewien czas wszystko idzie po jego myśli. Niestety sielanka nie trwa długo. W najmniej spodziewanym momencie sprawy zaczynają się komplikować, a jego córka zostaje porwana. Mężczyzna nie zamierza czekać i postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Czy Paulowi uda się uratować ukochaną Carol?

Życzenie śmierci 2 to film, który dostarczy Wam wielu emocji! Przygotujcie się na naprawdę mocne kino!

Zobacz również

Potępieńcyponiedziałek, 17 sierpnia, 20:00

Prawdziwa gratka dla miłośników kina akcji! Film „Potępieńcy” jest pełen emocji, napięć i wartkiej fabuły. Tego nie można przegapić! 

Potępieńcy

Gladiatordzisiaj, 15 sierpnia, 20:00

„Gladiator” to superprodukcja z Russelem Crowe w roli głównej! Odważny generał Maximus w jednej chwili traci wszystko. Jako niewolnik i gladiator musi walczyć o przeżycie.

Gladiator

Szybcy i martwidzisiaj, 15 sierpnia, 23:10

„Szybcy i martwi” to niezwykły western trzymający w napięciu już od pierwszej chwili. Opowiada historię tajemniczej Ellen, która przybywa do miasteczka na Dzikim Zachodzie.

Szybcy i martwi