Żyleta

Stany Zjednoczone pogrążone są w wojnie domowej. Istnieje kilka neutralnych miast i właśnie w jednym z nich Barbara Kopetski zwana „Żyletą” prowadzi własny bar.

Opis

Ostra i nieprzewidywalna Żyleta wkracza do akcji. Zobaczcie niebezpieczną Pamelę Anderson w emocjonującym filmie akcji. Przygotujcie się na naprawdę mocne wrażenia!

Jest rok 2017. Stany Zjednoczone pogrążone są w wojnie domowej. Istnieje kilka neutralnych miast i właśnie w jednym z nich Barbara Kopetski zwana „Żyletą” (Pamela Anderson) prowadzi bar. Żyleta dorabia czasami jako detektyw. Za każde zlecenie przygarnia do siebie sporą sumę pieniędzy. Nie straszne jej ryzyko, balansowanie na krawędzi ma we krwi. Tym razem do jej baru wkracza ekipa poszukująca skradzionych soczewek, które otwierają niejedne tajne drzwi. Jakby tego było mało, po zamieszkach wkracza do baru były chłopak Axel Hood (Temuera Morrison). Alex przyszedł prosić o pomoc, działa w opozycji i ma dla Żylety zadanie do wykonania. Od powodzenia misji zależy życie ludzi. Żyleta nie jest zachwycona prośbą Alexa. Aby zapobiec katastrofie Barbara ma przerzucić do Kanady Corrinę Devonshire (Victoria Rowell), panią naukowiec, która odkryła lek przeciw broni biologicznej, której posiadaczami są żądni władzy ludzie. W przerzuceniu Corriny do Kanady pomóc ma człowiek, na którego poluje Żyleta. Podpisała ona kontrakt, w którym zobowiązuje się do zabójstwa mężczyzny działającego w opozycji. Sprawa jest skomplikowana. Okazuje się również, że Corrina jest żoną Alexa. Na przebieg misji ma wpływ nie tylko wysokie ryzyko, dobro ludzkości, ale również dawne uczucie żywione przez Żyletę do Alexa. Jaką drogę obierze Żyleta? Co zwycięży: pieniądze czy miłość? Zobaczcie sami!

Zobacz również

Terytorium wrogajutro, 16 października, 22:25

Dziennikarka Elsa Casanova i jej rzecznik zostają porwani przez talibów za walkę w kwestii praw kobiet. Do ich uwolnienia rusza grupa francuskich komandosów.

Terytorium wroga

Wilk wojnydzisiaj, 15 października, 20:00

Kiedy wybitny chiński snajper zabija bossa narkotykowego, brat gangstera postanawia się zemścić. „Wilk wojny” to doskonały film akcji, którego nie można przegapić!

Wilk wojny

Niepokonanijutro, 16 października, 20:00

Grupa więźniów postanawia uciec z obozu pracy na Syberii. Ich celem są Indie. Jednak, aby tam dotrzeć, muszą przebyć niebezpieczne tereny. Czy uda im się dotrzeć do celu?

Niepokonani