Chip i Dale

Popularne wiewiórki Chip i Dale prowadzą ekscentryczną grupę detektywistyczną. Biorą pod lupę nie tylko sprawy ze świata ludzi, ale również zwierząt,...

PulsKids
  • Dale wychodzi z siebie (odc. 12)
    dzisiaj, 11 sierpnia, 11:50D7 25 min.
  • Wysokie loty nielotów (odc. 13)
    dzisiaj, 11 sierpnia, 12:25D7 25 min.
  • Wysokie loty nielotów (odc. 13)
    jutro, 12 sierpnia, 11:45D7 25 min.

W najbliższym odcinku

Skok w kosmos (odc. 11)

Gadżet pokazuje członkom Brygady RR statek kosmiczny. Ćwiczenia astronautów robią na Chipie i Dale’u duże wrażenie! Postanawiają więc rozpocząć trening na urządzeniach przygotowujących do lotu w kosmos. Kiedy jednak przymierzają kostiumy kosmonautów, przez przypadek trafiają na pokład statku kosmicznego!

Dale wychodzi z siebie (odc. 12)

Chip i Dale nie należą do zbyt zgodnych przyjaciół i często wybuchają między nimi kłótnie. Tym razem jednak drobne nieporozumienie doprowadza Dale'a do furii. Swój gniew wyładowuje na kolegach z Brygady RR. Wszyscy mają już dość takiego zachowania!

Wysokie loty nielotów (odc. 13)

Nieznany sprawca kradnie samolot Brygady RR. Śledztwo wskazuje na ptaki kiwi, które są nielotami, a maszyna ma w ich mniemaniu pomóc im zmienić ten smutny dla nich stan. Czy brygada odzyska samolot?

Podstęp Dżina z lampy Alladyna (odc. 14)

Spaślak nie chce uregulować należności za paczkę, którą dostarczył mu albatros. Między tą dwójką wywiązuje się bójka w wyniku której, pakunek wpada najpierw do morza, a potem w ręce szczura Rocky’ego. Okazuje się, że w paczce znajduje się lampa z tysiąca i jednej nocy. Rocky postanawia wykorzystać dżina do spełnienia swoich marzeń, ale jaką cenę musi za to zapłacić.

Owocowa zagadka (odc. 15)

Brygada RR odkrywa, że drogocenne kosztowności w tajemniczy sposób zniknęły z transportu lotniczego. Jedynym śladem są łupiny i skórki po różnych owocach, które policja znajduje w sejfie. Chip i Dale postanawiają pomóc w znalezieniu sprawców kradzieży, a pomoże im w tym pewien owocowy poczęstunek przygotowany przez Spaślaka.

Praca z fizyki (odc. 16)

Brygada RR zwiedzają Londyn. Wszyscy chcą odnaleźć i powstrzymać Spaślaka. Brygada RR nie orientuje się jednak, że jest śledzona i w ten sposób Spaślak dowiaduje się o królewskich klejnotach. Tymczasem Brygada RR spotyka przodka Monty’ego. Okazuje się, ze Sir Colby nie jest tak odważny jak myśli jego rodzina.

Strachliwy duch (odc. 17)

Brygada RR odkrywa, że Normie skonstruował molekularny wzmacniacz dźwięku. Czy urządzenie okaże się bezpieczne w użyciu?

Afera wielka jak słoń (odc. 18)

W zakamarkach metra Brygada RR odnajduje Klordane i jego lód lodowcowy.

Krokodyl w operze (odc. 19)

Dale zaciąga Brygadę RR do kina, które w rzeczywistości okazuje się operą. Czy taka forma rozrywki spodoba się jego wszystkim kolegom?

Szczęście zależy od ciebie (odc. 20)

Clyde Cosgrove przez przypadek zamiata Gadżet do swojej teczki. Czy ta będzie w stanie się wydostać?

Małe jest piękne (odc. 21)

Popularne wiewiórki Chip i Dale prowadzą ekscentryczną grupę detektywistyczną. Biorą pod lupę nie tylko sprawy ze świata ludzi, ale również zwierząt, rozwiązując tajemnice i zagadki, z którymi inni nie mogliby sobie poradzić.

Pociąg ze złota (odc. 22)

Popularne wiewiórki Chip i Dale prowadzą ekscentryczną grupę detektywistyczną. Biorą pod lupę nie tylko sprawy ze świata ludzi, ale również zwierząt, rozwiązując tajemnice i zagadki, z którymi inni nie mogliby sobie poradzić.

Opis

Chip i Dale (Chip & Dale's Rescue Rangers) Serial animowany, USA Popularne wiewiórki Chip i Dale prowadzą ekscentryczną grupę detektywistyczną. Biorą pod lupę nie tylko sprawy ze świata ludzi, ale również zwierząt, rozwiązując tajemnice i zagadki, z którymi inni nie mogliby sobie poradzić.