Pingwiny z Madagaskaru

Cztery dziarskie pingwiny: Skipper, Kowalski, Rico i Szeregowy postanawiają podbić nowojorskie zoo mieszczące się w Central Parku.

PULS2
  • Czas stop/Nasz człowiek w Greferbergerstanie (odc. 33, sezon 2)
    jutro, 30 listopada, 16:05D7 25 min.
  • Powrót Zemsty Doktora Bulgota 1 (odc. 34, sezon 2)
    jutro, 30 listopada, 16:40D7 25 min.
  • Powrót Zemsty Doktora Bulgota 2 (odc. 35, sezon 2)
    jutro, 30 listopada, 17:15D7 25 min.

W najbliższym odcinku

Włochaty problem/Miłość o długiej szyi (sezon 2, odc. 28)

Tupecik inspektora niespodziewanie przyczepia się do głowy Maurice’a. Julian i Maurice chcą pokonać potwora, który według nich zaatakował ich kolegę.

Wymarzone wakacje (sezon 2, odc. 29)

Po nieudanej wyprawie na wybrzeże Massachusetts, pingwiny kończą w Hoboken Zoo. Miejsce wydaje się być rajem… ale czy naprawdę nim jest?

Zwierzęta domowe/Tyci-tyci (sezon 2, odc. 30)

Julian odkrywa coś, co przypomina złotą tabliczkę. Okazuje się, że są one przed wszystkimi zagrodami. Pingwiny mają teorię na ten temat.

Arcywróg/Wielki S.T.A.N.K. (sezon 2, odc. 31)

Pingwiny mają do wykonania następną trudną misję. Jak zwykle, żeby sprostać zadaniu, będą musiały wykorzystać swoje niezwykłe umiejętności.

Niebezpieczna gra/Uliczny kolega (sezon 2, odc. 32)

Marlenka chce pomóc mieszkańcom zoo w zapoznaniu się. W tym celu organizuje wieczór gier. Wszystko idzie po jej myśli do momentu, kiedy są przekąski. Gdy się kończą, sytuacja staje się nieprzyjemna…

Czas stop/Nasz człowiek w Greferbergerstanie (sezon 2, odc. 33)

Wynalazek Kowalskiego wpada w najgorsze z możliwych rąk – króla Juliana. Agent Buck Rockgut triumfalnie powraca do zoo.

Powrót Zemsty Doktora Bulgota 1 (sezon 2, odc. 34)

Doktor Blowhole powraca do Nowego Jorku z diabolicznym planem, który za wszelką cenę chce zrealizować.

Powrót Zemsty Doktora Bulgota 2 (sezon 2, odc. 35)

Dalsza część przygód Pingwinów po tym jak do Nowego Jorku wrócił doktor Blowhole ze swoim diabolicznym planem.

Uwierz w bebech/Ptak zamknięty, ptak szalony (sezon 2, odc. 36)

Mieszkańcy zoo myślą, że to król Julian spowodował, że są odcięci od smakołyków dostarczanych im przez Gladys. Kowalski ma marzenie, żeby wybrać się na wystawę wynalazków. Jednak musi na jakiś odłożyć jego realizację.

Operacja: Antarktyda (sezon 2, odc. 37)

Szeregowy przezwycięża pragnienie ucieczki, pomagając młodej kotce dostać się z Nowego Jorku na Antarktydę. Reszta zespołu i pasażer na gapę – król Julian – podążają za nimi łodzią podwodną, aby upewnić się czy bezpiecznie dotrą na miejsce.

Bezsenny ninja/Wróg u bram (sezon 2, odc. 38)

Koala Leonard ogląda zbyt dużo filmów o tematyce ninja co doprowadza do wyprania jego mózgu. Szeregowy zostaje wytypowany do opieki nad czterema uroczymi kaczuszkami, podczas gdy reszta zespołu próbuje rozbić rajd monster trucków.

Impas w tunelu/Zagrożony gatunek (sezon 2, odc. 39)

Pingwiny zauważają, że noc jest wyjątkowa spokojna. Zaczyna je to niepokoić. Okazuje się, że pozostałe zwierzęta wymykają się z zoo, żeby wziąć udział w imprezie w parku. Pingwiny mają nowego przyjaciela – ptaka o imieniu Dodo.

Opis

Pingwiny z Madagaskaru są serialową kontynuacją przygód pingwinów, których mogliśmy poznać w filmie Madagaskar. Animacja jest skierowana nie tylko do najmłodszych widzów, dorośli również będą mieli z czego się pośmiać. Głosu postaciom użyczyli między innymi: Jarosław BoberekGrzegorz PawlakJacek Lenartowicz i Tomasz Bednarek.

Cztery dziarskie pingwiny: Skipper, Kowalski, Rico i Szeregowy postanawiają podbić nowojorskie zoo mieszczące się w Central Parku. Skipper jest dowódcą całego oddziału i nadzoruje przeróżne misje. Kowalski jest szalonym naukowcem, choć wykazuje się najbardziej trzeźwym umysłem z całej czwórki. Spod jego rąk wychodzą liczne maszyny, przeprowadza wiele eksperymentów oraz analizuje i oblicza prawdopodobieństwo wykonania każdej misji. Rico to totalnie zakręcony osobnik. Jego powołaniem jest wprowadzanie chaosu i destrukcja. Zawsze ma w zanadrzu różnego rodzaju sprzęty, nie zawsze jednak przydatne w danej sytuacji. Nie zapominajmy o Szeregowym! Choć z wyglądu wrażliwy, niepozorny i łagodny, to nie dajcie się zwieść. Jeżeli ktoś naprawdę zajdzie mu za skórę niech ucieka, gdzie pieprz rośnie. Każdy z nich jest inny, ale razem się uzupełniają. Dzięki temu ich misje zostają zrealizowane z większym lub mniejszym skutkiem. Ich hasłem motywującym jest: „Wróg nigdy nie śpi!”. Dlatego odważni komandosi są przygotowani na wszystko o każdej porze dnia i nocy. Oprócz pingwinów w Central Parku mieszka wiele innych zwierząt z całego świata. Wśród nich ekscentryczny lemur, który uważa się za władcę zoo – Król Julian. Jego bezpośrednim podwładnym jest inteligentny Maurice, który lubi dużo odpoczywać, jeżeli trzeba, to powie Królowi Julianowi co myśli, prosto w oczy. Jest również mały, przesłodki i naiwny Mort. Uważa, że stopy Juliana to najcudowniejsza rzecz na świecie. Mort jest w stanie zrobić wszystko, aby Julian był z niego zadowolony. Choć Król pomiata nim na prawo i lewo, to kiedy Mort otrzymuje od niego kopniaka jest wniebowzięty, ponieważ stopa Króla go dotknęła. Zoo zamieszkuje także pomocna wydra Marlenka, która przyjaźni się z pingwinami. Stara się być dobra dla wszystkich, ale wychodzi jej to tylko wtedy kiedy jest na terenie zoo. Od narodzin wychowywała się w niewoli, a wyjście na wolność przemienia ją w groźną wydrę, która zniszczy wszystko co stanie jej na drodze.

Zobacz również