Pingwiny z Madagaskaru

Cztery dziarskie pingwiny: Skipper, Kowalski, Rico i Szeregowy postanawiają podbić nowojorskie zoo mieszczące się w Central Parku.

Oglądaj w

PULS2
  • Zakazany wynalazek/Fajny wózek (odc. 13, sezon 2)
    dzisiaj, 9 marca, 17:40D7 25 min.
  • Przedświąteczna gorączka (odc. 14, sezon 2)
    dzisiaj, 9 marca, 18:15D7 20 min.

W najbliższym odcinku

Uwolnić owcę/Twarde jajko do zgryzienia (sezon 2, odc. 7)

Grupa karaluchów prosi pingwiny o pomoc w uratowaniu ich życia. W trakcie akcji pingwiny zauważają, że szpieguje je dzieciak będący na wycieczce w zoo.

Przyjaciel w pudełku/Borsucza siła (sezon 2, odc. 12)

Kowalski kradnie czip od komputera Morta, ponieważ chce dokończyć wynalazek. Marlenka próbuje pomóc Szeregowemu pokonać jego lęk przed borsukami.

Zakazany wynalazek/Fajny wózek (sezon 2, odc. 13)

Po serii problemów z gadżetami, Skipper rozkazuje Kowalskiemu zaprzestanie wynajdowania nowych. Kiedy wózek z niemowlakiem wyjeżdża z zoo, pingwiny wyruszają, żeby uratować dziecko i oddać go tacie.

Przedświąteczna gorączka (sezon 2, odc. 14)

Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję...

Wykonać robotę/Brylantowy król (sezon 2, odc. 15)

Pingwiny muszą powstrzymać wykonawcę przed dokończeniem naprawy ich siedliska, zanim nieświadomie doprowadzi do zniszczenia świata. Dwóch złodziei ukrywa w zoo bardzo drogi diamentowy naszyjnik.

Knujemy/Czarodziejski pędzel (sezon 2, odc. 16)

Julian wierzy, że Maurice knuje obalenie go, a pingwiny organizują mu podstawowe szkolenie. Słoń Burt odkrywa miłość do malarstwa i okazuje się, że jest niezwykle utalentowany.

Wyobcowany/Biała dama (sezon 2, odc. 17)

Robot Lemmy powraca z Marsa. Kosmiczna kałamarnica schowała się w jego klatce piersiowej. Nieostrożna Alice dodaje za dużo chloru do siedliska wydr. Futro Marlenki zostaje wybielone.

Dyrektor X/Miłość boli (sezon 2, odc. 18)

Pingwiny mają plan, żeby pokonać ciepło, ale potrzebują do tego Alice. Szeregowy jest oczarowany przez pielęgniarkę z zoo. Jedynym sposobem, żeby ją zobaczyć jest zranienie się.

Operacja: Dobry uczynek/Chrupki w pudle (sezon 2, odc. 19)

Pingwiny czują się zainspirowane po tym jak zobaczyły dobry uczynek wykonany przez patrona zoo. Wyruszają, aby wykonywać dobre uczynki… w swoim stylu. Mort walczy o uwolnienie Cheezy’ego Bitza z automatu, a Szeregowy zatrzymuje się, aby mu pomóc. Niechcący on i Mort zostają wessani do maszyny. Teraz sami muszą czekać na pomoc.

Współlokator/Jestem szczurem (sezon 2, odc. 20)

Pingwiny przypadkowo wysadzają ścianę siedliska koali. Prosty plan szpiegowania Morta kończy się pojmaniem Juliana i Skippera.

Prawa ręka/Gdzie mój mózg? (sezon 2, odc. 21)

Do siedliska lemurów dołącza nowy mieszkaniec – Clemson. Julian uwielbia wydawać mu rozkazy. Próba Kowalskiego, żeby naładować swój mózg nie udaje się i pociąga za sobą nieoczekiwane konsekwencje.

Za słodko/Królem być (sezon 2, odc. 22)

Kiedy Szeregowy odkrywa w sobie ogromne pokłady słodkości, pingwiny postanawiają to wykorzystać na swoją korzyść. Król Julian i Skipper muszą zamienić się na jeden dzień miejscami.

Wizyta wujka/Maurice idzie spać (sezon 2, odc. 23)

Nigel, dziwny wujek Szeregowego, wpada na szybką wizytę. Pingwiny przechwytują faks z bardzo ważnymi i niepokojącymi informacjami – Maurice’owi zostały tylko 24 godziny życia.

Zamaskowany wichrzyciel/Operacja: Teatr (sezon 2, odc. 24)

Szeregowy znajduje stos komiksów. Ignoruje prośbę Skippera, żeby je zniszczyć. Zainspirowany Szeregowy opowiada wersety z jego dzieł.

Operacja: Zmień sąsiada/Nie wolno prześledzić (sezon 2, odc. 25)

Zirytowane ciągłymi imprezami u lemurów pingwiny, postanawiają przenieść je do innej części zoo. Następnie udają się w podróż na dno Atlantyku, żeby odnaleźć stuletniego śledzia.

Mały ptaszek/Boa mściciel (sezon 2, odc. 26)

Skipper przypadkiem zamienia się w dziecko, dlatego pozostałe pingwiny zostawiają go w bazie. Zwierzęta obawiają się zemsty Savio, więc próbują trzymać go jak najdalej od zoo.

Nienawiść od pierwszego wejrzenia/Problem z Żelusiem (sezon 2, odc. 27)

Obsesja Kowalskiego na punkcie Doris doprowadza do wynalezienia promienia miłości. Działa dopóki Alice nie zakochuje się w koszu na śmieci, a Julian w Morcie.

Włochaty problem/Miłość o długiej szyi (sezon 2, odc. 28)

Tupecik inspektora niespodziewanie przyczepia się do głowy Maurice’a. Julian i Maurice chcą pokonać potwora, który według nich zaatakował ich kolegę.

Wymarzone wakacje (sezon 2, odc. 29)

Po nieudanej wyprawie na wybrzeże Massachusetts, pingwiny kończą w Hoboken Zoo. Miejsce wydaje się być rajem… ale czy naprawdę nim jest?

Zwierzęta domowe/Tyci-tyci (sezon 2, odc. 30)

Julian odkrywa coś, co przypomina złotą tabliczkę. Okazuje się, że są one przed wszystkimi zagrodami. Pingwiny mają teorię na ten temat.

Arcywróg/Wielki S.T.A.N.K. (sezon 2, odc. 31)

Pingwiny mają do wykonania następną trudną misję. Jak zwykle, żeby sprostać zadaniu, będą musiały wykorzystać swoje niezwykłe umiejętności.

Niebezpieczna gra/Uliczny kolega (sezon 2, odc. 32)

Marlenka chce pomóc mieszkańcom zoo w zapoznaniu się. W tym celu organizuje wieczór gier. Wszystko idzie po jej myśli do momentu, kiedy są przekąski. Gdy się kończą, sytuacja staje się nieprzyjemna…

Czas stop/Nasz człowiek w Greferbergerstanie (sezon 2, odc. 33)

Wynalazek Kowalskiego wpada w najgorsze z możliwych rąk – króla Juliana. Agent Buck Rockgut triumfalnie powraca do zoo.

Powrót Zemsty Doktora Bulgota 1 (sezon 2, odc. 34)

Doktor Blowhole powraca do Nowego Jorku z diabolicznym planem, który za wszelką cenę chce zrealizować.

Powrót Zemsty Doktora Bulgota 2 (sezon 2, odc. 35)

Dalsza część przygód Pingwinów po tym jak do Nowego Jorku wrócił doktor Blowhole ze swoim diabolicznym planem.

Uwierz w bebech/Ptak zamknięty, ptak szalony (sezon 2, odc. 36)

Mieszkańcy zoo myślą, że to król Julian spowodował, że są odcięci od smakołyków dostarczanych im przez Gladys. Kowalski ma marzenie, żeby wybrać się na wystawę wynalazków. Jednak musi na jakiś odłożyć jego realizację.

Operacja: Antarktyda (sezon 2, odc. 37)

Szeregowy przezwycięża pragnienie ucieczki, pomagając młodej kotce dostać się z Nowego Jorku na Antarktydę. Reszta zespołu i pasażer na gapę – król Julian – podążają za nimi łodzią podwodną, aby upewnić się czy bezpiecznie dotrą na miejsce.

Bezsenny ninja/Wróg u bram (sezon 2, odc. 38)

Koala Leonard ogląda zbyt dużo filmów o tematyce ninja co doprowadza do wyprania jego mózgu. Szeregowy zostaje wytypowany do opieki nad czterema uroczymi kaczuszkami, podczas gdy reszta zespołu próbuje rozbić rajd monster trucków.

Impas w tunelu/Zagrożony gatunek (sezon 2, odc. 39)

Pingwiny zauważają, że noc jest wyjątkowa spokojna. Zaczyna je to niepokoić. Okazuje się, że pozostałe zwierzęta wymykają się z zoo, żeby wziąć udział w imprezie w parku. Pingwiny mają nowego przyjaciela – ptaka o imieniu Dodo.

Opis

Pingwiny z Madagaskaru są serialową kontynuacją przygód pingwinów, których mogliśmy poznać w filmie Madagaskar. Animacja jest skierowana nie tylko do najmłodszych widzów, dorośli również będą mieli z czego się pośmiać. Głosu postaciom użyczyli między innymi: Jarosław BoberekGrzegorz PawlakJacek Lenartowicz i Tomasz Bednarek.

Cztery dziarskie pingwiny: Skipper, Kowalski, Rico i Szeregowy postanawiają podbić nowojorskie zoo mieszczące się w Central Parku. Skipper jest dowódcą całego oddziału i nadzoruje przeróżne misje. Kowalski jest szalonym naukowcem, choć wykazuje się najbardziej trzeźwym umysłem z całej czwórki. Spod jego rąk wychodzą liczne maszyny, przeprowadza wiele eksperymentów oraz analizuje i oblicza prawdopodobieństwo wykonania każdej misji. Rico to totalnie zakręcony osobnik. Jego powołaniem jest wprowadzanie chaosu i destrukcja. Zawsze ma w zanadrzu różnego rodzaju sprzęty, nie zawsze jednak przydatne w danej sytuacji. Nie zapominajmy o Szeregowym! Choć z wyglądu wrażliwy, niepozorny i łagodny, to nie dajcie się zwieść. Jeżeli ktoś naprawdę zajdzie mu za skórę niech ucieka, gdzie pieprz rośnie. Każdy z nich jest inny, ale razem się uzupełniają. Dzięki temu ich misje zostają zrealizowane z większym lub mniejszym skutkiem. Ich hasłem motywującym jest: „Wróg nigdy nie śpi!”. Dlatego odważni komandosi są przygotowani na wszystko o każdej porze dnia i nocy. Oprócz pingwinów w Central Parku mieszka wiele innych zwierząt z całego świata. Wśród nich ekscentryczny lemur, który uważa się za władcę zoo – Król Julian. Jego bezpośrednim podwładnym jest inteligentny Maurice, który lubi dużo odpoczywać, jeżeli trzeba, to powie Królowi Julianowi co myśli, prosto w oczy. Jest również mały, przesłodki i naiwny Mort. Uważa, że stopy Juliana to najcudowniejsza rzecz na świecie. Mort jest w stanie zrobić wszystko, aby Julian był z niego zadowolony. Choć Król pomiata nim na prawo i lewo, to kiedy Mort otrzymuje od niego kopniaka jest wniebowzięty, ponieważ stopa Króla go dotknęła. Zoo zamieszkuje także pomocna wydra Marlenka, która przyjaźni się z pingwinami. Stara się być dobra dla wszystkich, ale wychodzi jej to tylko wtedy kiedy jest na terenie zoo. Od narodzin wychowywała się w niewoli, a wyjście na wolność przemienia ją w groźną wydrę, która zniszczy wszystko co stanie jej na drodze.