Pingwiny z Madagaskaru

Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku.

PULS2
  • Kulki sądowe/ Gdy Chuck'a brak (odc. 15, sezon 3)
    dzisiaj, 3 kwietnia, 17:45D7 25 min.
  • Wszędzie żołędzie/Terror z Madagaskaru (odc. 10, sezon 3)
    jutro, 4 kwietnia, 15:40D7 25 min.
  • Operacja podmianka/Śniegogedon (odc. 12, sezon 3)
    jutro, 4 kwietnia, 16:05D7 25 min.

Oglądaj online

W najbliższym odcinku

Wszędzie żołędzie/Terror z Madagaskaru (sezon 3, odc. 10)

Fred wchodzi w posiadanie ogromnej liczby żołędzi, które są zwierzęcą walutą. W ich wydawaniu pomaga mu król Julian. W nowojorskim zoo pojawia się nowy mieszkaniec – mała fossa z Madagaskaru.

Operacja podmianka/Śniegogedon (sezon 3, odc. 12)

Edek zostaje wytypowany przez Agencję Kosmiczną do lotu w kosmos. Z tą decyzją nie zgadza się Skipper. Uważa, że to pingwiny powinny polecieć. Postanawiają one urządzić swój konkurs – wygrywa go Szeregowy, który leci w przebraniu małpy na Księżyc. Okazuje się jednak, że ma powrócić dopiero z dwadzieścia pięć lat.

Tunel miłości/ idealny dzień (sezon 3, odc. 13)

Rico przypadkowo wypluwa bombę. Powoduje to osunięcie się ziemi. Skipper wzywa na pomoc cztery bobry. Skipper przeżywa wspaniały dzień, co nasuwa mu na myśl pewien pomysł.

Pingwin, który mnie kochał (sezon 3, odc. 14)

Kowalski testuje antygrawitacyjne skarpetki. Podczas lotu odwraca się, w wyniku czego maszyna odlatuje. Okazuje się, że jego poczynania widział Parker – chłopak Doris, w której kocha się Kowalski.

Kulki sądowe/ Gdy Chuck'a brak (sezon 3, odc. 15)

Pingwiny próbują nakłonić Rico do lepszego zachowania. Nagrodą ma być zestaw akcesoriów dla jego lalki Panny Perky. Niespodziewanie Król Julian postanawia ją porwać i poślubić. Ulubiony redaktor pingwinów – Chuck Charles – niespodziewanie zostaje asystentem Alex.

Opis

Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję...

Zobacz również