Pingwiny z Madagaskaru

Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku.

PULS2
  • Gracja na lodzie/Podkopany dołek (odc. 6, sezon 3)
    dzisiaj, 22 listopada, 18:05D7 25 min.
  • Najlepszy wróg/Noc Wezuwiuszów (odc. 8, sezon 3)
    dzisiaj, 22 listopada, 18:35D7 25 min.
  • Ja, król/Szeregowy i fabryka cuksów (odc. 7, sezon 3)
    jutro, 23 listopada, 15:05D7 25 min.

Oglądaj online

W najbliższym odcinku

Kura mózgowa / Królestwo za kciuk (sezon 3, odc. 5)

Kowalski ma nowego rywala. Jest nim kura potrafiąca przewidywać przyszłość. Niespodziewanie nieloty próbują włamać się do laboratorium.

Gracja na lodzie/Podkopany dołek (sezon 3, odc. 6)

Pingwiny postanawiają zabrać Szeregowego na widowisko ,,Jednorożce na lodzie”, żeby rozweselić go po ostatnim wypadku. Pancernik Kid powraca do zoo. Chce ukraść cenny kij golfowy, żeby pokonać świstaki.

Ja, król/Szeregowy i fabryka cuksów (sezon 3, odc. 7)

Clemson, największy rywal króla Juliana niespodziewanie powraca do zoo. Jego celem jest przejęcie lemurzej korony. Maurice i Mort zgłaszają się po pomoc do pingwinów.

Najlepszy wróg/Noc Wezuwiuszów (sezon 3, odc. 8)

Kowalski buduje nowy wynalazek – wykrywacz wrogów. Niestety okazuje się, że urządzenie nie działa tak jak powinno. Tymczasem bracia Wezuwiusz wykupują wszystkie wejściówki na nocne zwiedzanie zoo.

Operacja: Jednorożec Apokalipsy (sezon 3, odc. 9)

Pingwiny walczą z okrutnym Niszczycielem Światów, który wcielił się w postać jednorożca. Przypadkiem Szeregowy informuje go o potężnej mocy, którą dysponują te urocze stworzenia. Czy pingwinom uda się go pokonać?

Wszędzie żołędzie/Terror z Madagaskaru (sezon 3, odc. 10)

Fred wchodzi w posiadanie ogromnej liczby żołędzi, które są zwierzęcą walutą. W ich wydawaniu pomaga mu król Julian. W nowojorskim zoo pojawia się nowy mieszkaniec – mała fossa z Madagaskaru.

Bananowa Afryka/ Test na szefa (sezon 3, odc. 11)

Julian postanawia zakraść się w nocy do goryli i wykraść im banany. Kiedy te odkrywają kradzież, wpadają w złość. Skipper poddaje się testowi, który ma pokazać czy nadaje się na dowódcę.

Operacja podmianka/Śniegogedon (sezon 3, odc. 12)

Edek zostaje wytypowany przez Agencję Kosmiczną do lotu w kosmos. Z tą decyzją nie zgadza się Skipper. Uważa, że to pingwiny powinny polecieć. Postanawiają one urządzić swój konkurs – wygrywa go Szeregowy, który leci w przebraniu małpy na Księżyc. Okazuje się jednak, że ma powrócić dopiero z dwadzieścia pięć lat.

Tunel miłości/ idealny dzień (sezon 3, odc. 13)

Rico przypadkowo wypluwa bombę. Powoduje to osunięcie się ziemi. Skipper wzywa na pomoc cztery bobry. Skipper przeżywa wspaniały dzień, co nasuwa mu na myśl pewien pomysł.

Pingwin, który mnie kochał (sezon 3, odc. 14)

Kowalski testuje antygrawitacyjne skarpetki. Podczas lotu odwraca się, w wyniku czego maszyna odlatuje. Okazuje się, że jego poczynania widział Parker – chłopak Doris, w której kocha się Kowalski.

Kulki sądowe/ Gdy Chuck'a brak (sezon 3, odc. 15)

Pingwiny próbują nakłonić Rico do lepszego zachowania. Nagrodą ma być zestaw akcesoriów dla jego lalki Panny Perky. Niespodziewanie Król Julian postanawia ją porwać i poślubić. Ulubiony redaktor pingwinów – Chuck Charles – niespodziewanie zostaje asystentem Alex.

Opis

Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję...