Następny proszę!

Wielkie emocje, wyścig z czasem, atrakcyjne nagrody pieniężne i doskonała zabawa dla wszystkich! W roli prowadzącego - uwielbiany przez widzów Marcin Wójcik. 

PULS2
  • Następny proszę! (odc. 4)
    sobota, 1 lutego, 20:0012 45 min.
  • Następny proszę! (odc. 4)
    niedziela, 2 lutego, 16:0012 45 min.
  • Następny proszę! (odc. 5)
    sobota, 8 lutego, 20:0012 45 min.

Oglądaj online

W najbliższym odcinku

Następny proszę! (odc. 4)

„Następny proszę!” to show jakiego w Polsce jeszcze nie było - łączy wielkie emocje teleturnieju z doskonałą zabawą programu rozrywkowego! Tu można wygrać duże pieniądze, a przy tym znakomicie się bawić, gdyż w czasie programu dzieje się bardzo wiele: jest taniec, muzyka i zwariowany humor. W roli prowadzącego – jedyny w swoim rodzaju Marcin Wójcik. Gościem specjalnym odcinka będzie aktor i zawodnik MMA, Tomasz Oświeciński, który być może przyniesie szczęście finaliście! To trzeba zobaczyć! Ponadto, tradycyjnie – Grzegorz Wilk wraz ze swoim bandem zadba o doskonałą muzykę, a Kuba Krzak z Kabaretu Chyba wcieli się w kolejną zwariowaną postać. Będzie się działo!

Następny proszę! (odc. 5)

„Następny proszę!” to show jakiego w Polsce jeszcze nie było - łączy wielkie emocje teleturnieju z doskonałą zabawą programu rozrywkowego! Tu można wygrać duże pieniądze, a przy tym znakomicie się bawić, gdyż w czasie programu dzieje się bardzo wiele: jest taniec, muzyka i zwariowany humor. W roli prowadzącego – Marcin Wójcik. Gościem specjalnym odcinka piątego będzie Jakub Kozak z grupy „Warszawiaki-Trupa Teatralna”, której członkowie podtrzymują pamięć o dawnej Warszawie i wskrzeszają jej folklor. Widzowie będą mieli niepowtarzalną okazję posłuchać przedwojennej gwary warszawskiej a uczestnicy i Marcin Wójcik – zagrać wraz z Jakubem Kozakiem w starą warszawską „grę w trzy lusterka”. Grzegorz Wilk wraz ze swoim zespołem zadba, jak zawsze, o doskonałą muzykę, a Kuba Krzak z Kabaretu Chyba tym razem wystąpi jako nietypowy sprzątający oraz wcieli się w policjanta. Emocji nie zabraknie!

Opis

Gra toczy się o wysoką stawkę, a Zwycięzca może być tylko jeden!

 

„Następny proszę!” to show jakiego w Polsce jeszcze nie było - łączy wielkie emocje teleturnieju z doskonałą zabawą programu rozrywkowego! Tu można wygrać duże pieniądze, a przy tym znakomicie się bawić, gdyż w czasie programu dzieje się bardzo wiele: jest taniec, muzyka i zwariowany humor. W roli prowadzącego - uwielbiany przez widzów Marcin Wójcik. W każdym odcinku ponadczasowe hity zagra zespół w składzie: Grzegorz Wilk (finalista „Twoja twarz brzmi znajomo”), Filip Siejka i Paweł Gawlik. Będą również goście specjalni! Zapowiada się doskonała zabawa i niezapomniane emocje! A co zrobić, żeby przejść do finału i wygrać? Zasady są jasne: uczestnicy stoją w kolejce i muszą odpowiedzieć na serię prostych pytań – do wyboru są tylko dwie odpowiedzi. Wystarczy jeden fałszywy ruch i do gry zasiądzie następny uczestnik. Osoba, której uda się pokonać wszystkich graczy w odcinku, przechodzi do finału. Tym razem, uczestnik ścigając się z czasem, musi błędnie odpowiedzieć na 21 pytań. Jeśli mu się uda, wygrywa pieniądze. „Następny proszę!” to pierwszy program z odwróconymi zasadami – zupełna nowość na rynku telewizyjnym!
Producentem wykonawczym jest Endemol Shine Polska – producent takich programów jak: „MasterChef”, „Twoja twarz brzmi znajomo”, czy „The Brain. Genialny umysł”.

 

Takiego show jeszcze nie było!

Aktualności

Zobacz również