Wojny magazynowe: Kanada

„Wojny magazynowe Kanada” to wyjątkowy serial dokumentalny o wyjątkowych ludziach – współczesnych poszukiwaczach skarbów. 

PULS2
  • Giddy Up! (odc. 29)
    środa, 16 października, 0:5512 25 min.
  • Li’l Roy (odc. 30)
    środa, 16 października, 1:2512 25 min.
  • Paul and Bogart Make a Promo (odc. 31)
    czwartek, 17 października, 0:5012 25 min.

W najbliższym odcinku

Giddy Up! (odc. 29)

W czasie aukcji w Cedarbrae niemalże dochodzi do bijatyki między Cindy i Ursulą.

Li’l Roy (odc. 30)

Roy przynosi na aukcję w Brampton kukiełkę, która nie tylko wygląda, ale i zachowuje się jak on. We dwóch stanowią figlarny duet!

Paul and Bogart Make a Promo (odc. 31)

Paul i Bogart próbują zdobyć na aukcji w Toronto niskobudżetową okazję. Niestety starzy wyjadacze tacy jak Rick i Cindy z satysfakcją próbują przeszkodzić ich wysiłkom.

London Storage is Falling Down (odc. 32)

Dwie godziny jazdy na londyńską aukcję dla jednych okazują się okazją życia, dla innych największą stratą. Ontario pozwala, by pojawiły się nowe zdobycze i odżyły dawne urazy.

O Brother, I Hate Thou (odc. 33)

Roy natychmiast zaczyna żałować, że zabrał swojego młodszego brata na aukcję w Toronto, kiedy jego wrogowie zwracają na nadmierną niego uwagę. Natomiast Ursula próbuje otworzyć swój własny magazyn, ale bezlitosna zima w Kanadzie całkowicie jej to uniemożliwia…

Spies Like Urs (odc. 34)

Ursula werbuje prywatnego detektywa, aby prześledził handlarzy na aukcji w Markham.

Brawl in the Family (odc. 35)

Bogart nie wytrzymuje, kiedy Paul kupuje kolejną kiepską skrzynię na aukcji w Toronto. Natomiast Ursula jest zszokowana, kiedy otrzymuje pomocną dłoń od najmniej spodziewanej osoby.

All’s Fair in Love and Storage War (odc. 36)

Gdy ktoś porzuci magazyn w Kanadzie, jego zawartość zostaje wystawiona na licytację. Udział w niej bierze grupa doświadczonych handlarzy, którzy liczą, że za niewielkie pieniądze uda im się kupić przedmioty, na których mogą zarobić krocie. Jest zima i sezon licytacji w Toronto zbliża się ku końcowi. Przez to życie większości handlarzy nie będzie już takie samo. Z wyjątkiem Roya, który ma pewien plan. Z kolei Cindy i Rock poważnieją, a Ursuli udaje się w końcu otworzyć swój biznes. Paul i Bogart starają się uratować swoją przyjaźń. Kto tym razem się wzbogaci, a kto straci najwięcej?

Opis

„Wojny magazynowe Kanada” to wyjątkowy serial dokumentalny o wyjątkowych ludziach – współczesnych poszukiwaczach skarbów. Są niezwykle zdeterminowani, by za wszelką cenę wejść w posiadanie zapomnianych powierzchni magazynowych. Uzbrojeni w latarki, posiadający oczy ekspertów, doświadczenie i niebywały instynkt, przemierzają kraj rywalizując ze sobą o cenne przedmioty i wysokie zyski. Mimo tych cech, to czas stanowi najważniejszy element rozgrywek. Wystarczy bowiem chwila nieuwagi, by zostać wielkim przegranym.