Gra Muzyka

„Gra Muzyka” to znakomity show muzyczny łączący w sobie znakomitą rozrywkę, wielkie emocje i rywalizację o nagrody. Zasady oparte są na regułach popularnej gry w kółko i krzyżyk.

PULS2
  • odc. 3
    sobota, 23 stycznia, 21:457 45 min.
  • odc. 4
    sobota, 30 stycznia, 21:507 45 min.
;

Prowadzący

Robert Janowski
Napis Robert Janowski

Robert Janowski to dziennikarz i prezenter telewizyjny oraz radiowy, lektor, pisarz, aktor, wokalista, z wykształcenia lekarz weterynarii. Debiutował na deskach amatorskich teatrów. Współpracował przy tworzeniu wielu musicali.

Oglądaj online

W najbliższym odcinku

Odc. 3

W kolejnym odcinku znakomitego show „Gra Muzyka”, opartego są na regułach popularnej gry w kółko i krzyżyk, nie zabraknie wielkich emocji! Widzowie zobaczą zaciętą grę o wspaniałe nagrody i duże pieniądze. W tym odcinku usłyszymy również największe hity w wykonaniu m.in. zespołu Feel, Dody i Alicji Majewskiej. Tym razem gościem specjalnym Roberta Janowskiego będzie Piotr Cugowski. Opowie m.in. o swoim występie na Akademii Szkolnej i o tym, jaki prezent sprawi sobie na 40 urodziny. A Robert Janowski zdradzi widzom, która piosenka w wykonaniu Piotra bardzo go wzruszyła. Nie zabraknie również wspaniałych pokazów tanecznych. Emocje gwarantowane!

Odc. 4

„Gra Muzyka” to znakomity show muzyczny łączący w sobie znakomitą rozrywkę, wielkie emocje i rywalizację o nagrody. Zasady oparte są na regułach popularnej gry w kółko i krzyżyk. W czwartym odcinku show pojawi się legenda polskiej muzyki – Jan Borysewicz z zespołu Lady Pank. Czy zgadniecie, ile listów w najgorętszych latach popularności Lady Pank otrzymywał od fanów Jan Borysewicz? 800, 8000 a może 80 000? W rozmowie z prowadzącym program Robertem Janowskim, Jan Borysewicz opowie m.in. o koncertach, które Lady Pank wciąż gra i to dla kolejnych pokoleń! Zada też muzyczną zagadkę dla uczestników programu! W tym odcinku zaśpiewa również Alicja Majewska przy akompaniamencie Włodzimierza Korcza. Nie zabraknie też wspaniałych pokazów tanecznych – widowiskowy rock and rollowy układ zaprezentują Anna Głogowska i Tomasz Barański! Zapowiada się jak zawsze znakomita zabawa!

Opis

„Gra Muzyka” to nowy, 10-odcinkowy muzyczny show Telewizji Puls z Robertem Janowskim jako prowadzącym! Program łączy w sobie znakomitą rozrywkę, wielkie emocje i rywalizację o nagrody. Zasady oparte są na regułach popularnej gry w kółko i krzyżyk. W każdym odcinku widzowie będą mieli okazję usłyszeć sporo znakomitej muzyki w wykonaniu uwielbianych polskich gwiazd, których utworów słucha cała Polska! Są to: Lady Pank, Doda, Weekend, Kombii, Future Folk, Varius Manx, Piotr Cugowski, Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz, Pectus oraz Feel. Widzowie przeżyją wielkie emocje związane z grą o pieniądze. Będzie mnóstwo zagadek muzycznych, usłyszymy też największe polskie i zagraniczne hity muzyczne w wykonaniu między innymi Magdaleny Tul. O oprawę choreograficzną zadbają: Anna Głogowska, Agustin Egurrola i zespół taneczny Volt oraz artyści Teatru Rampa - Santi Bello Group. Show „Gra Muzyka” to spora dawka znakomitej rodzinnej rozrywki! 

Aktualności