Gra Muzyka

„Gra Muzyka” to znakomity show muzyczny łączący w sobie znakomitą rozrywkę, wielkie emocje i rywalizację o nagrody. Zasady oparte są na regułach popularnej gry w kółko i krzyżyk.

Oglądaj w

TV Puls
 • odc. 6
  sobota, 19 października, 6:007 45 min.
 • odc. 6
  sobota, 19 października, 6:007 45 min.
 • odc. 6
  sobota, 19 października, 6:007 45 min.
PULS2
 • odc. 6
  piątek, 18 października, 22:007 45 min.
 • odc. 7
  piątek, 25 października, 22:007 45 min.

Masz szansę na wygranie 5000 złotych!

;

Prowadzący

Robert Janowski
Napis Robert Janowski

Robert Janowski to dziennikarz i prezenter telewizyjny oraz radiowy, lektor, pisarz, aktor, wokalista, z wykształcenia lekarz weterynarii. Debiutował na deskach amatorskich teatrów. Współpracował przy tworzeniu wielu musicali.

Oglądaj online

W najbliższym odcinku

Odc. 6

Gośćmi specjalnymi szóstego odcinka show „Gra Muzyka” będą Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz - „Klejnot z Dwoma Diamentami”, jak ich przedstawił prowadzący program Robert Janowski. Wykonają wspólnie jeden ze swoich przebojów, a w rozmowie z Robertem opowiedzą m.in. o tym jak się poznali. - Alicja Majewska za każdym razem śpiewa tak, jakby śpiewała za pierwszym razem i za każdym razem śpiewa tak, jakby śpiewała finał konkursu wokalnego, i za każdym razem śpiewa tak, jakby śpiewała dla najlepszej publiczności świata – podsumował Włodzimierz Korcz. – Bo ja za każdym razem śpiewam dla najlepszej publiczności świata! – dodała Majewska. Artystka poprowadzi również specjalnie dla Roberta krótką lekcję tańca. Będzie się działo! W odcinku jak zawsze – mnóstwo emocji, znakomita rozrywka i muzyczne pytania! Na scenie wystąpią też Sabina Jeszka, Aneta Figiel i Marcin Jajkiewicz, a także Kasia Stankiewicz i zespół Varius Manx oraz Pectus.

Odc. 7

„Gra Muzyka” to nowy rozrywkowy show łączący w sobie znakomitą zabawę, wielkie emocje, rywalizację o nagrody i dużo bardzo dobrej muzyki! Gościem specjalnym 7. odcinka będzie zespół Feel, z którym Robert Janowski wykona a capella ich utwór „A gdy jest już ciemno”. Na scenie wystąpią również Future Folk, Pectus, Kasia Stankiewicz z zespołem Varius Manx a prowadzący show Robert Janowski zaśpiewa jedną z piosenek Perfectu, o której wykonaniu zawsze marzył! Zmysłowe tango zatańczą Ania Głogowska i Rafał Maserak. Emocje gwarantowane!

Odc. 8

Doskonała zabawa, gorące rytmy i mnóstwo góralskiej energii! Tak zapowiada się 8. odcinek rozrywkowego show „Gra Muzyka”! Gościem specjalnym będzie zespół Future Folk z charyzmatycznym liderem Staszkiem Karpielem – Bułecką. Nie tylko zaśpiewają na scenie jeden ze swoich sztandarowych hitów , ale również znajdą chwilę, by porozmawiać z Robertem. A jeśli zastanawiacie się po co góralom dwa nazwiska – odpowiedź znajdziecie w programie. Staszek Karpiel-Bułecka i Szymon Chyc-Magdzin wykonają również razem z widownią i Robertem jedną z góralskich pieśni. Ale to nie koniec niespodzianek! Na scenie w duecie z Robertem wystąpi Doda – wspólnie zaśpiewają „Na strunach szyn” z musicalu „Metro”. Tym samym spełni się marzenie Dody, która karierę zaczynała w tym musicalu. Z „Metrem” będzie też związane jedno z konkursowych pytań! Ponadto na parkiecie zaszaleją Ania Głogowska i Tomasz Barański, zjawiskowa Sabina Jeszka zaśpiewa „Purple Rain” Prince’a, a Marcin Jajkiewicz przywoła lato hitem Rickiego Martina „Livin’ La Vida Loca”. Będzie się działo!

Opis

„Gra Muzyka” to nowy, 10-odcinkowy muzyczny show Telewizji Puls z Robertem Janowskim jako prowadzącym! Program łączy w sobie znakomitą rozrywkę, wielkie emocje i rywalizację o nagrody. Zasady oparte są na regułach popularnej gry w kółko i krzyżyk. W każdym odcinku widzowie będą mieli okazję usłyszeć sporo znakomitej muzyki w wykonaniu uwielbianych polskich gwiazd, których utworów słucha cała Polska! Są to: Lady Pank, Doda, Weekend, Kombii, Future Folk, Varius Manx, Piotr Cugowski, Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz, Pectus oraz Feel. Widzowie przeżyją wielkie emocje związane z grą o pieniądze. Będzie mnóstwo zagadek muzycznych, usłyszymy też największe polskie i zagraniczne hity muzyczne w wykonaniu między innymi Magdaleny Tul. O oprawę choreograficzną zadbają: Anna Głogowska, Agustin Egurrola i zespół taneczny Volt oraz artyści Teatru Rampa - Santi Bello Group. Show „Gra Muzyka” to spora dawka znakomitej rodzinnej rozrywki! 

Konkurs

Graj o nagrodę odcinka 5000 zł: wyślij GRA pod 7306, cena za SMS 3,69 z VAT

Do tej pory nagrody 5000 zł wygrali:

 • Małgorzata z Torunia
 • Kazimierz z Międzyrzecza Wielkopolskiego
 • Anita z Ciechanowa
 • Kinga z Gruczna

Regulamin konkursu

Aktualności