112: na każde wezwanie

Ratowanie ludzkiego życia jest najważniejsze, dlatego policjanci, ratownicy medyczni i strażacy każdego dnia współpracują ze sobą. 

Oglądaj w

TV Puls
  • 112: na każde wezwanie (odc. 75)
    jutro, 23 września, 6:0012 25 min.
  • 112: na każde wezwanie (odc. 76)
    jutro, 23 września, 6:3012 25 min.
  • 112: na każde wezwanie (odc. 76)
    wtorek, 24 września, 6:0012 25 min.

W najbliższym odcinku

112: na każde wezwanie (odc. 75)

Pewien sklep w swojej ofercie posiada banany, w których znajduje się bardzo niebezpieczny pająk. Potrzebna będzie pomoc.

112: na każde wezwanie (odc. 76)

Młody nurek pod opieką swojego trenera ulega wypadkowi -uderza głową w deskę do nurkowania. Chłopak ma niebezpieczne dla jego życia obrażenie głowy.

112: na każde wezwanie (odc. 77)

Podczas przygotowań do misji treningowej Dimirisa i Anny, jeden z instruktorów popełnia błąd, którego skutkiem jest pożar.

112: na każde wezwanie (odc. 78)

Kierowca ciężarówki powoduje wypadek na drodze. Kadir i Nicole spędzają ze sobą noc, przez co kobieta staje się nim coraz bardziej zauroczona.

112: na każde wezwanie (odc. 79)

Na drodze dwóm surf erom kończy się paliwo w baku. Jeden z nich postanawia ukraść benzynę z samochodu stojącego na parkingu.

112: na każde wezwanie (odc. 80)

Samochód wjeżdża z ogromną prędkością na parking podziemny i z siłą rozbija się o zaparkowany samochód. W samochodzie znajduje się spora ilość pieniędzy pochodząca z napadu.

112: na każde wezwanie (odc. 81)

Michael i Sonja Ehrlinger nie mogą się doczekać się przyjścia na świat ich pierwszego dziecka. Niestety para staje się ofiarą wypadku samochodowego, który powoduje ciężarówka. Na miejscu dochodzi do awaryjnej operacji- cesarskiego cięcia.

112: na każde wezwanie (odc. 82)

Najgorsze wypadki zdarzają się podczas prac domowych. Przypadkowy przechodzeń pada ofiarą doniczki, która spada z wysokości podczas domowych porządków.

112: na każde wezwanie (odc. 83)

Ratownicy zostają wezwani do starszego mężczyzny, który spada z rampy. Okazuje się, że pasażerką pojazdu jest również dziewczynka cierpiąca na cukrzycę.

112: na każde wezwanie (odc. 84)

Podczas koszenia trawnika, dochodzi do tragedii. Jörg Herzog zostaje porażony prądem. Świadkiem tego wypadku jest jego siedmioletni synek.

112: na każde wezwanie (odc. 85)

Dwóch młodych działaczy ekologicznych chce zapobiec wycince drzew. Ich protest wkrótce powoduje poważny krwotok jednego z działaczy.

Opis

Ratowanie ludzkiego życia jest najważniejsze, dlatego policjanci, ratownicy medyczni i strażacy każdego dnia współpracują ze sobą. Nie straszne im narażanie swojego życia, kiedy mogą uratować inną osobę. Codziennie stają przed ogromnym wyzwaniem i dają z siebie wszytsko!