13 Posterunek 2

13 posterunek to miejsce, gdzie może wszystko może się zdarzyć, o czym świadczy wiele bardzo zabawnych sytuacji. Będzie się działo!

Oglądaj w

TV Puls
  • 13 Posterunek 2 (odc. 22, sezon 2)
    sobota, 25 stycznia, 8:5012 30 min.
  • 13 Posterunek 2 (odc. 23, sezon 2)
    sobota, 25 stycznia, 9:3012 30 min.
  • 13 Posterunek 2 (odc. 24, sezon 2)
    sobota, 1 lutego, 8:5012 30 min.

W najbliższym odcinku

13 Posterunek 2 (sezon 2, odc. 22)

Czarek, pod naciskami Kasi, zgadza się na kolację z jej rodzicami. Widząc zdenerwowanie posterunkowego, komendant radzi mu, aby dla dodania sobie otuchy wypił jeden kieliszek alkoholu, a kiedy dojdzie już do spotkania, nie mówił nic oprócz formuły zaręczyn. Niestety Czarek nie bierze sobie do serca rad i wypija kilka szklanek alkoholu, a kiedy zjawiają się przyszli teściowie, usta mu się nie zamykają. Potrawa przygotowana na kolację nie jest niestety specjalnym przebojem, gdyż jest to nieświeży karp. Wszyscy jedzą go tylko dlatego, iż Czarek twierdzi, że ukrył w nim pierścionek zaręczynowy. Do najgorszego dochodzi, gdy przyszła teściowa dławi się ością. Czarek klepie ją w plecy. Ość wypada, a wraz z nią... szklane oko przyszłej teściowej.

13 Posterunek 2 (sezon 2, odc. 23)

Komenda Główna postanawia przysłać instruktorkę na przeszkolenie, gdyż 13 Posterunek ma opinię najgorszego w mieście. Instruktorka rozpoczyna pierwsze zajęcia od testu, który nie wypada najlepiej. Komendant jest wściekły z powodu spodziewanych ocen i postanawia się czegoś dowiedzieć o kobiecie. Zostaje poinformowany, że to "sfiksowana nimfomanka", na którą jedyny sposób to podrzucenie kogoś na pożarcie. Z tym nie ma wielkiego problemu, gdyż od początku podoba się Arniemu, Czarkowi, a nawet... Andżeli. Komendant stwierdza, że Arnie się nadaje, ale sytuacja nieco się komplikuje i to komendant trafia sam na sam z nimfomanką do gabinetu.

13 Posterunek 2 (sezon 2, odc. 24)

Komendant poleca Czarkowi zająć się instruktorką i grozi mu, że jeśli jej raport będzie negatywny, posterunkowy wyląduje na Słowacji. Czarek ma ją zabrać na kolację i chociaż obawia się reakcji Kasi, zastraszany przez komendanta już na kolejnych zajęciach zaprasza kobietę. W tym celu musi odwołać zaplanowaną kolację z Kasią, która zaczyna podejrzewać, że jej ukochany jest jej niewierny. W międzyczasie pojawia się matka Arniego, która chce zobaczyć przyszłą żonę syna, ale okazuje się to niemożliwe, gdyż ta śpi po tym jak Kasia dosypała jej do kawy środków nasennych.

13 Posterunek 2 (sezon 2, odc. 25)

Czarek zaprasza Kasię na kolację. Przy stole zaczyna marzyć o bogactwie, na które wkrótce pojawia się realna szansa. Andżela przyprowadza bowiem troje pijanych mężczyzn z teczką pełną pieniędzy. Czarkowi udaje się zabrać pieniądze, za które niebawem kupuje Kasi futro. Niestety posterunkowy nie może długo cieszyć się gotówką, gdyż po jej odbiór przybywa dwoje innych policjantów. Twierdzą oni, że były to znaczone pieniądze dla mafii. Czarek z Kasią uparcie przekonują przybyłych, że nie wiedzą o żadnej teczce z zawartością. Niestety kolejne wymówki oraz historyjki nie pomagają i kończy się na tym, że jeden z policjantów mierząc z pistoletu, żąda wydania pieniędzy...

Opis

Komendant policji – Władysław Słoik – jest fanatykiem cygar i swojego psa. Pracuje na 13. posterunku na peryferiach miasta razem ze zwariowanym posterunkowym – Cezarym Cezarym – a także posterunkową – Kasią – oraz wielkim fanem Arnolda Schwarzeneggera – Arnie’m. 13 posterunek to miejsce, gdzie może wszystko może się zdarzyć, o czym świadczy wiele bardzo zabawnych sytuacji.

Zobacz również