Agenci NCIS

Serial Agenci NCIS śledzi poczynania grupy agentów specjalnych, którzy pracują w rządowej agencji Naval Criminal Investigative Service.

PULS2
  • Kadet (odc. 14, sezon 12)
    niedziela, 1 listopada, 22:5516 40 min.
  • Interwencja (odc. 15, sezon 12)
    niedziela, 1 listopada, 23:5016 40 min.
  • Wybuch z przeszłości (odc. 16, sezon 12)
    poniedziałek, 2 listopada, 22:0016 40 min.

W najbliższym odcinku

Kadet (sezon 12, odc. 14)

Tony i Bishop prowadzą dochodzenie w sprawie śmierci martwego szeregowca. Śledztwo prowadzi ich do jego byłej szkoły. Tam odkrywają mroczne tajemnice akademii. Bishop i Jake zapraszają Gibbsa, Tony'ego i McGee na kolację

Interwencja (sezon 12, odc. 15)

Tym razem przed agentami NCIS kolejne wyzwania. Zespół NCIS wszczyna śledztwo sprawie śmierci podoficera marynarki wojennej.

Wybuch z przeszłości (sezon 12, odc. 16)

Kiedy wychodzi na jaw, że ofiara zabójstwa ma identyfikator, którego Gibbs używał do tajnych operacji 20 lat wcześniej, zostaje wszczęte śledzrtwo. Dochodzenie prowadzi do zaskakującego odkrycia.

Koneser (sezon 12, odc. 17)

Po zamordowaniu w biurze admirała jednego z poruczników, zespół NCIS wszczyna dochodzenie dochodzenie. Śledztwo prowadzi go do odnalezienia obrazu, który zawiera w sobie urządzenie podsłuchowe umieszczone przez terrorystów. Tymczasem ojciec Tony'ego wraca po tym, jak opuściła go narzeczona i wkrótce dołącza do sprawy.

Aktualizacja statusu (sezon 12, odc. 18)

Po zamordowaniu złodzieja w domu żołnierza piechoty morskiej, agenci prowadzą dochodzenie, które zespołu ich do współpracy z DOD i Delilah.

Cierpliwość (sezon 12, odc. 19)

Kiedy zamordowany zostaje rzekomy podoficer i kobieta, którą przewozi, dochodzenie prowadzi do sprawy nierozwiązanego bombardowania z 1979 r.

Dobre chęci (sezon 12, odc. 20)

Kiedy wychodzi na jaw, że żołnierz piechoty morskiej został postrzelony za pomocą zaginionej broni, NCIS odkrywa, że ofiara ścigała kobietę uprowadzoną przez nieuczciwego informatora ATF.

Zaginiony tłumacz (sezon 12, odc. 21)

Po tym, jak zostaje zamordowany kapitan piechoty morskiej, NCIS wszczyna dochodzenie. Prowadzi ich ono do obywatela Afganistanu, który pracował jako tłumacz zmarłego i jego brata.

Troll (sezon 12, odc. 22)

Kiedy oficer informatyki marynarki pracujący dla ONI zostaje znaleziony martwy, zespół spotyka się z Nedem Dornegetem, aby przeszukać jej komputer. Co wyjdzie na jaw?

Opis

Serial Agenci NCIS śledzi poczynania grupy agentów specjalnych, którzy pracując w rządowej agencji Naval Criminal Investigative Service, prowadzą dochodzenia w sprawach związanych z Marynarką lub Piechotą Morską. Kierowana przez agenta specjalnego - Leroya Jethro Gibbsa, świetnie wyszkolona ekipa podróżuje po świecie badając najróżniejsze sprawy, od morderstw i szpiegostwo, po terroryzm i uprowadzenia.

Aktualności

Zobacz również