Castle

Richard Castle (Nathan Fillion) to słynny autor bestsellerowych kryminałów. Niestety, od dłuższego czasu cierpi na niemoc artystyczną, brak mu ciekawych...

Oglądaj w

TV Puls
  • He's dead, she's dead (odc. 36, sezon 3)
    piątek, 22 stycznia, 2:0012 40 min.
  • Under the gun (odc. 37, sezon 3)
    sobota, 23 stycznia, 2:2012 40 min.
  • Punked (odc. 38, sezon 3)
    piątek, 29 stycznia, 1:5012 40 min.

W najbliższym odcinku

He's dead, she's dead (sezon 3, odc. 36)

Castle i Beckett prowadzą śledztwo w sprawie śmierci popularnej jasnowidzki. To powoduje ożywioną dyskusję na temat zjawisk paranienormalnych.

Under the gun (sezon 3, odc. 37)

Więzień, który wyszedł za kaucją, został zamordowany w swoim biurze. Castle i Beckett odkrywają, że ukrył pewien ważny dokument.

Punked (sezon 3, odc. 38)

Młody matematyk ginie od postrzału 200-letnią kulą. Castle wysuwa własną teorię na temat podróżowania w czasie.

Anatomy of a murder (sezon 3, odc. 39)

Podczas pogrzebu mężczyźni, którzy niosą trumnę, przypadkowo ją upuszczają. Ze środka wypadają dwa ciała…

Opis

Richard Castle (Nathan Fillion) to słynny autor bestsellerowych kryminałów. Niestety, od dłuższego czasu cierpi na niemoc artystyczną, brak mu ciekawych tematów, a sytuacji nie ułatwiają była żona, nastoletnia córka i matka – słynna aktorka. Wszystko się zmienia, kiedy Castle poznaje detektyw Kate Beckett (Stana Katic). Widzi w niej inspirację dla nowego cyklu kryminałów. Dzięki znajomościom w ratuszu, Castle dołącza do ekipy nowojorskich detektywów, a Beckett staje się alter ego dla nowej bohaterki z kart jego powieści. Wkrótce Castle i Beckett - jako duet detektywów - zaczynają odnosić wspaniałe wyniki: wyobraźnia pisarska Richarda Castle oraz doświadczenie zawodowe Kate Beckett sprawiają, że każda, nawet najdziwniejsza sprawa kryminalna znajduje rozwiązanie. I choć różnią się od siebie pod wieloma względami, to z czasem połączy ich przyjaźń, a może nawet coś więcej? Serial zdobył w Stanach Zjednoczonych grono wiernych fanów, a powieści, które pisze serialowy Richard Castle, zostały wydane i fani mogli je kupić w księgarniach. O popularności serialu świadczy również deszcz nagród branżowych, w tym pięć statuetek People’s Choice Award – aż cztery razy z rzędu widzowie przyznali je w kategorii „ulubiony serial kryminalny” i raz dla Nathana Filliona za rolę Richarda Castle.