CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

Kolejny sezon serialu ukazującego pracę grupy kryminologów z Las Vegas, szukających odpowiedzi na najbardziej mroczne zagadki kryminalne.

PULS2
  • Fallen, The (odc. 19, sezon 14)
    poniedziałek, 3 lutego, 22:0016 40 min.
  • Consumed (odc. 20, sezon 14)
    poniedziałek, 3 lutego, 23:0016 40 min.
  • Kitty (odc. 21, sezon 14)
    wtorek, 4 lutego, 22:0016 40 min.

W najbliższym odcinku

Fallen, The (sezon 14, odc. 19)

Nastoletni chłopak strzela do kwatery głównej policji w Las Vegas. CSI rozpoczynają śledztwo w tej sprawie. Kolejny sezon serialu ukazującego pracę grupy kryminologów z Las Vegas, zajmujących się badaniem miejsc zbrodni i szukających odpowiedzi na najbardziej mroczne zagadki kryminalne.Jakie sprawy będą musieli zbadać tym razem?

Consumed (sezon 14, odc. 20)

CSI prowadzą dochodzenie w sprawie cyber-zabójstwa żony znanego właściciela kasyna. Wkrótce otrzymują pomoc od FBI.

Kitty (sezon 14, odc. 21)

Kolejny sezon serialu ukazującego pracę grupy kryminologów z Las Vegas, zajmujących się badaniem miejsc zbrodni i szukających odpowiedzi na najbardziej mroczne zagadki kryminalne.Jakie sprawy będą musieli zbadać tym razem?

Dead in His Tracks (sezon 14, odc. 22)

Amatorski śledczy pomaga CSI rozwikłać sprawę zabójstwa. Tymczasem okazuje się, że córka Brassa jest w szpitalu. Dlaczego?.

Opis

Kolejny sezon serialu ukazującego pracę grupy kryminologów z Las Vegas, zajmujących się badaniem miejsc zbrodni i szukających odpowiedzi na najbardziej mroczne zagadki kryminalne. Jakie sprawy będą musieli zbadać tym razem?

Zobacz również