Jankes i Dama

Jankes i Dama to trzymający w napięciu serial. Jego bohaterami są szalony poszukiwacz skarbów Hooten i kuratorka British Museum - Lady Alex. 

Oglądaj w

TV Puls
  • Jankes i Dama (odc. 3)
    sobota, 19 października, 7:5012 45 min.
  • Jankes i Dama (odc. 4)
    sobota, 26 października, 7:5012 45 min.

W najbliższym odcinku

Jankes i Dama (odc. 3)

W trakcie podróży do Egiptu Alex ponownie współpracuje z Hootenem. Tym razem wspólnie próbują znaleźć grobowiec Alexandra Wielkiego. Nie wiedzą jednak, że ktoś podąża ich tropem.

Jankes i Dama (odc. 4)

Alex natrafia na trop starożytnego zwoju, który podobno napisany został przez samego Buddę. Hooten daje nakłonić się namowom Alex i razem wyruszają do himalajskiego królestwa Buthanu aby go odnaleźć.

Opis

Jankes i Dama to pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji, trzymający w napięciu serial. Jego bohaterami są szalony poszukiwacz skarbów Hooten (Michael Landes) i kuratorka British Museum Lady Alex (Ophelia Lovibond), którzy łączą siły w przemierzaniu egzotycznych miejsc, od Amazonii, przez Egipt aż po Królestwo Bhutanu. Cel jest jeden: odnaleźć legendarne skarby cywilizacji. Wkrótce zmierzą się więc z wieloma wyzwaniami. W Ameryce Południowej będą szukać legendarnej krainy złota El Dorado, w Rzymie trafią na trop Ksiąg Sybillińskich ze starożytnymi przepowiedniami, w Alexandrii ruszą śladem grobu Aleksandra Wielkiego, a w Królestwie Bhutanu być może odnajdą legendarne manuskrypty spisane przez samego Buddę. „Jankes i dama” to wartka, wciągająca akcja, niesamowite przygody głównych bohaterów oraz przepięknie sfilmowane odległe zakątki świata.