Kobra - oddział specjalny

Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę, których podczas ich pracy spotykają niezwykłe przypadki kryminalne.

Oglądaj w

TV Puls
  • Koma (odc. 1, sezon 15)
    piątek, 4 grudnia, 11:0012 45 min.
  • Koma (odc. 1, sezon 15)
    poniedziałek, 7 grudnia, 10:0012 45 min.
  • Cyberburza (odc. 2, sezon 15)
    poniedziałek, 7 grudnia, 11:0012 45 min.

W najbliższym odcinku

Koma (sezon 15, odc. 1)

Policjantka Tanja wybudza się z trwającej przez 7 lat śpiączki. Dowiaduje się, że Semir, z którym była w związku przed wypadkiem, aktualnie jest szczęśliwym mężem i przyszłym ojcem. Tanja musi szybko wdrożyć się w pracę, kiedy otrzymuje zadanie – żona Semira, Andrea została porwana przez mafiozo poszukiwanego międzynarodowym listem gończym. Ma on niezwykłe żądanie: ocali Andreę w zamian za Tanję. Czy dziewczyna zdoła kolejny raz uratować swoje życie?

Cyberburza (sezon 15, odc. 2)

Miejsce ma tajemnicze morderstwo pięciu programistów z firmy Gametrack, które staje się zagadką dla policjantów Bena i Semira. Jedyną osobą, która przeżyła jest młoda informatyczka Lara i obiekt westchnień Hartmuta. Wkrótce policja odkrywa, że Lara jest niebezpieczną hackerką oraz że istnieje pewna korelacja między atakami hackerskimi a morderstwem…

Nagroda za głowę Kim Krüger (sezon 15, odc. 3)

W czasie rajdu samochodowego, śmiertelnie zastrzelony zostaje właściciel Thomas Reinhardt. Broń prowadzi do sprawcy i jest nim Kim Krüger. Ojciec ofiary i jednocześnie szef mafii, Rolf Reinhardt. obiecuje za głowę Kim milion euro! Śledztwo rzuci jednak zupełnie inne światło na zbrodnię.

Zaćmienie (sezon 15, odc. 4)

Śledztwo naprowadza Semira i Bena na poszlaki nietypowych morderców, którzy zbrodnię mogą wykonać tylko w jednym momencie. Są to cztery minuty w czasie zaćmienia. Nicolas, kolega ze szkoły Bena, pozostaje w kontakcie z przestępcami i może przekazać policji niezbędne informacje. Jednak nikt nie wie, że w kluczowym momencie to Nicolas stanie się decydującym czynnikiem.

Porwany i zaginiony (sezon 15, odc. 5)

Morderstwo z zimną krwią na autostradzie. Ofiara zostaje zidentyfikowana jako Rick Faber, który prowadził firmę ochroniarką ze swoim synem Jochenem. Ben i Semir sądzą, że to porachunki między dwoma gangsterami. Wskazują na to zarzuty względem Fabera o posiadanie narkotyków oraz milion euro znalezionych u niego w samochodzie. Później jednak detektywi odkrywają, że Faber kogoś szantażował…

Kryptonim: Tygrys (sezon 15, odc. 6)

Kiedy uczennica Jana Kress zostaje porwana na oczach detektywów, Ben i Semir zaczynają wyścig z czasem. Choć Jana pozostaje w kontakcie z policją, wciąż nie wiadomo jaki jest motyw porwania. Pewne jest tylko jedno: porywacze zabiją dziewczynę wtedy, gdy dostaną, czego chcą. Tymczasem odkrywają tajemnicę związaną z NATO, który może doprowadzić do katastrofy.

Zamach (sezon 15, odc. 7)

Ben i Semir stają przed najtrudniejszym zadaniem – mają uczyć w szkole podstawowej. Nim zdążą przeegzaminować uczniów, trafiają na trop gangu kryminalistów. Czy grupa planuje napad? Jaką rolę odegra w przestępstwie szkoła i błyskotliwy nauczyciel Silke, którego Ben tak polubił?

Zamach, część 2 (sezon 15, odc. 8)

Niepodziewanie, szkolny autobus wraz ze wszystkimi uczniami zostaje porwany. Ben i Semir prowadząc śledztwo, odkryją rzeczywisty wymiar zbrodni. Mając tę wiedzę, Ben i Semir będą musieli zapobiec przerażającej katastrofie…

Opis

Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę, których podczas ich pracy spotykają niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi.

Zobacz również