Kobra - oddział specjalny

Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę, których podczas ich pracy spotykają niezwykłe przypadki.

Oglądaj w

TV Puls
  • Afrykański łącznik (odc. 16, sezon 24)
    dzisiaj, 20 lutego, 12:0012 45 min.
  • Klient (odc. 17, sezon 24)
    dzisiaj, 20 lutego, 13:0012 45 min.
  • Klient (odc. 17, sezon 24)
    jutro, 21 lutego, 12:0012 45 min.

W najbliższym odcinku

Strażnicy Engonii (sezon 24, odc. 15)

Semir jest świadkiem niezwykle dziwnego zdarzenia– spotyka bowiem tajemniczo ubranych ludzi pędzących konno. W tym samym czasie siedzący w samochodzie Paul zauważa kobietę wołającą o pomoc. O co może chodzić?

Afrykański łącznik (sezon 24, odc. 16)

Semir ma gościa – w odwiedziny do niego przyjeżdża bowiem brat. Tymczasem Paul, wracając z lotniska, zauważa uwięzioną w samochodzie kobietę. Postanawia jej pomóc.

Klient (sezon 24, odc. 17)

W lokalnym sklepie jubilerskim dochodzi do rozboju. Groźni napastnicy postanawiają wziąć zakładniczkę – młodą panią prawnik. Komisarze Gerkhan i Renner ruszają na pomoc.

Nadzieja (sezon 24, odc. 18)

Paul i Semir podczas wizyty w szpitalu znajdują postrzelonego mężczyznę. Postanawiają się dowiedzieć kto jest odpowiedzialny za jego stan. Czy uda się im złapać i aresztować ataku człowieka odpowiedzialnego za atak?

Opis

Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę, których podczas ich pracy spotykają niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi.

Zobacz również