Muppety

Żaba Kermit, Świnka Piggy, Miś Fozzie i Gonzo wracają! Nowy amerykański serial komediowy "Muppety" w niezwykle zabawny sposób pokazuje prywatne i...

Postaci

SZWEDZKI KUCHARZ

SZWEDZKI KUCHARZ

Uzdolniony kulinarnie i nieprzewidywalny w swoich poczynaniach mistrz kuchni, który gotuje w show Muppetów i nadal potrafi zaskoczyć tym, co wyczarowuje w kuchni.

SCOOTER

SCOOTER

Scooter zaczął swoją karierę jako energiczny asystent Kermita. Wykonał kawał dobrej roboty, pomagając Kermitowi realizować wszystkie rzeczy na czas. Ostatnio awansował także na Koordynatora ds. Talentów. Prawdopodobnie jest jedyną postacią, która dokładnie wie, kto gdzie jest i co będzie się działo w najbliższym czasie.

DOKTOR BUNSEN HONEYDEW

DOKTOR BUNSEN HONEYDEW

Osiadły naukowiec, zawsze chętny, by pochwalić się swoim najnowszym odkryciem. Niestety, ku rozbawieniu Muppetów, ekscytacja doktora dotycząca postępów w nauce czynią go krótkowzrocznym odkrywcą.

RIZZO

RIZZO

Rizzo jako zwierzę, którego typowym środowiskiem jest kanalizacja, stopniowo piął się na szczyt. Dzisiaj, po 10 latach pracy w Muppetach, jest najbardziej rozpoznawalnym szczurem na świecie. Do show biznesu zaangażował go Kermit, który wyliczył, że taniej było wynająć szczura do programu niż zadzwonić po tępiciela tych gryzoni. Początkowo na ekranach pojawiał się sporadycznie. Później ugruntował swoją pozycję w show biznesie i teraz występuje w Muppetach regularnie. Na szczęście popularność nie uderzyła mu do głowy. Rizzo podkreśla, że podróżując kanałami sam jest zaskoczony, jak dużo ludzi go rozpoznaje.

PEPÉ

PEPÉ

Pepé to krewetka. Ale nie ZWYKŁA krewetka, tylko krewetka KRÓLEWSKA. Urodzony na wybrzeżu Majorki, w Hiszpanii, pewnego dnia został zauważony przez miejscowego rybaka, który prowadził casting na przystawkę w lokalnej knajpce. To wtedy Pepé trafnie zauważył, że zawód statysty w branży owoców morza nie jest dla niego i zdecydował się przejść do show biznesu. Tak oto znalazł się w Hollywood, gdzie do dziś jest jedną z czołowych postaci w show Muppetów. Jako nałogowy intrygant, Pepé ciągle próbuje wciągnąć Kermita w swoje szemrane interesy i - co bardzo irytuje Kermita - regularnie myli jego imię z Karmen.

GONZO

GONZO

Przesympatyczna postać z długim, zakrzywionym nosem. Plotki mówią, że jeden z przodków Gonzo był indykiem… A może mrówkojadem lub… tosterem. Jednak bez względu na to, skąd pochodzi, przyjaciele kochają Gonzo za to, kim jest. Zaczynał jako hydraulik i kiedy podróżował po świecie zauważył, że zawód ten ma wiele wspólnego z show biznesem. W pewnym momencie zaczął od życia wymagać więcej niż tylko odtykanie rur i naprawianie kanalizacji… Zapragnął występować na scenie! Swoją karierę rozpoczął w Bombaju, w Indiach, choć to miejsce nie było stworzone dla niego. Upodobanie Gonzo do łączenia wysokiej kultury z dużą odpornością na ból dostrzegł Kermit, który zaproponował mu pracę w „The Muppet Show”. Tak oto Gonzo stał się gwiazdą.

 

FOZZIE

FOZZIE

Miś Fozzie sam siebie nazywa najśmieszniejszym komediowym misiem na świecie. Nieprzeciętne zdolności do rozśmieszania zdradzał już jako dziecko, wymyślając coraz to nowe i zabawne odpowiedzi na pytanie: „Dlaczego kurczak przechodzi przez ulicę?”. Wyjątkowy talent komediowy  umożliwił Fozziemu wystąpienia w telewizyjnych stand-up’ach, gdzie jego zdolności dostrzegł Kermit, który zaproponował mu pracę w nowej, realizowanej przez siebie produkcji. Fozzie jest gotowy na wszystko, żeby tylko rozśmieszyć otoczenie (nawet, jeśli oznacza to poślizgnięcie się na skórce od banana). Jego podstawową zasadą życiową jest „Opowiadaj śmieszne żarty, używaj wielu rekwizytów i jedz dużo zupy z kurczaka!”. Fozzie próbuje wejść w poważny związek z… kobietą.

PANNA PIGGY

PANNA PIGGY

Gwiazda telewizji, aktorka, modelka, ikona stylu i urody. Była dziewczyna Kermita, zawsze o niego zazdrosna. Choć trudno dziś to sobie wyobrazić, Panna Piggy nie zawsze była u szczytu sławy - w dzieciństwie mieszkała na farmie. Dom rodzinny opuściła jako nastolatka i próbowała znaleźć pracę. Niestety żaden zawód nie dawał jej satysfakcji i wystarczających pieniędzy na utrzymanie. Przełomowym momentem w życiu Panny Piggy było zatrudnienie w agencji modellingu i udział w Konkursie Piękności, który na zawsze odmienił jej życie… Tam poznała Kermita i zakochali się w sobie bez reszty! Do dziś Kermita i Pannę Piggy możemy oglądać na ekranach kin i telewizorów na całym świecie: śpiewając razem zdobywają coraz większą popularność!

KERMIT

KERMIT

Główny bohater i niekwestionowana gwiazda „Muppetów”. Producent telewizyjnego talk show z udziałem Panny Piggy, swojej byłej dziewczyny, w roli celebrytki. Kermit to najpopularniejsza i najbardziej rozpoznawalna żaba na świecie. Jako pierwsza żaba w historii kinematografii dorobił się swojej własnej gwiazdy w Hollywoodzkiej Alei Sław. Kermit urodził się jako jedna z tysiąca kijanek i na pierwszy rzut oka niczym specjalnym się nie wyróżniał. Jednak jako jedyny miał wielkie marzenia. Zanim pojawił się na ekranach kin i telewizorów, długo podróżował po świecie, próbował znaleźć swoje miejsce w show biznesie, mając za przyjaciół wyjątkowy talent, banjo i piosenkę w sercu! Do dziś Kermit zdążył odegrać setki scen i wyśpiewać setki piosenek. Dla wielbicieli talentu Kermita mamy dobrą wiadomość: to dopiero początek jego kariery!

Opis

Żaba Kermit, Świnka Piggy, Miś Fozzie i Gonzo wracają! Nowy amerykański serial komediowy "Muppety" w niezwykle zabawny sposób pokazuje prywatne i zawodowe, ale zawsze fascynujące życie znanych na całym świecie przesympatycznych bohaterów. "Muppety" to produkcja pełna inteligentnego humoru i odniesień do rzeczywistości, która poprawi humor absolutnie każdemu.

Aktualności

Zobacz również