Na wariackich papierach

Maddie Hayes i David Addison nie zgadzają się w każdej możliwej sprawie, ale z czasem zaczynają mieć się ku sobie… Co z tego wyniknie?

Oglądaj w

TV Puls
  • Dipesto w opałach (odc. 17)
    wczoraj, 11 lipca, 3:0512 45 min.
  • Niech Bóg ma nas w opiece (odc. 18)
    dzisiaj, 12 lipca, 1:5512 45 min.
  • Córeczka tatusia (odc. 19)
    wtorek, 14 lipca, 2:3012 45 min.

W najbliższym odcinku

Narzeczona Tuppermana (odc. 16)

W „Blue Moon” wszyscy oczekują na nadejście weekendu. Maddie chce wyjść wcześniej z pracy. David proponuje jej, aby spędzili wspólnie wieczór. Niespodziewanie pojawia się klient. Mężczyzna chce, aby Maddie i David pomogli mu odnaleźć kobietę, która ma być kandydatką na jego żonę.

Dipesto w opałach (odc. 17)

Sekretarkę Agnes Dipesto dopada noworoczna chandra. Uważa, że jej życie jest strasznie nudne i nic się w nim nie dzieje. Maddie postanawia jej pomóc. Chce, by poczuła się lepiej, dlatego wysyła ją na bal. Przypadkowo kobieta zostaje wplątana w niebezpieczną intrygę…

Niech Bóg ma nas w opiece (odc. 18)

Maddie i David pomagają wdowie po wielkim artyście. Kobieta jest przerażona i obawia się, że jej zmarły mąż powróci zza grobu, aby ukarać ją za niewierność. Ciało artysty niespodziewanie znika z trumny. Para detektywów wyrusza na poszukiwania…

Córeczka tatusia (odc. 19)

Maddie z niecierpliwością oczekuje wizyty rodziców. Matka kobiety mówi jej o swoich podejrzeniach względem męża i jego długich pobytach poza domem. Obawia się, że mężczyzna może mieć romans. Maddie postanawia odkryć prawdę na temat tego, gdzie chodzi jej ojciec…

Świadek egzekucji (odc. 20)

Do Maddie i Davida zgłasza się dziewięćdziesięcioletni klient, który pragnie umrzeć. Przy życiu staruszka utrzymują głównie maszyny. Mężczyzna mówi detektywom, że jest już gotowy odejść. Chce jednak zostawić coś po sobie swojej rodzinie, dlatego prosi, aby Maddie i David byli świadkami jego śmierci, tak żeby firma ubezpieczeniowa mogła wypłacić pieniądze jego najbliższym.

Człowiek, który mówił przez sen (odc. 21)

Maddie i David postanawiają uczcić jubileusz pracy w „Blue Moon”. Kiedy Addison zostaje sam w biurze, pojawia się w nim atrakcyjna kobieta, która okazuje się być prostytutką. Szuka pomocy po tym jak jeden z jej klientów podczas snu nieświadomie zdradził jej szczegóły pewnego morderstwa.

Żywi i martwi (odc. 22)

Maddie i David tym razem pomagają Rogerowi Clemensowi. Odkąd żona mężczyzny zginęła w wypadku, ten nie widzi sensu dalszego życia. Wynajmuje więc płatnego mordercę, który ma pomóc mu umrzeć. Sprawy przyjmują jednak inny obrót, a mężczyzna nie wie jak powstrzymać zabójcę. Niezbędna jest mu pomoc detektywów z agencji „Blue Moon”.

Camille (odc. 23)

Artystka o imieniu Camille popada w poważny konflikt z prawem. Zgłasza się do agencji „Blue Moon”. Maddie od początku nie darzy kobiety sympatią, jednak David próbuję ją skłonić do współpracy. Obecność artystki staje się źródłem wielu sprzeczek.

Opis

Maddie Hayes (Cybill Shepherd) jest modelką, która zarobiła fortunę reklamując szampony firmy Blue Moon. Mieszkała jak królowa. Niestety, jej manager okradł ją i pozbawił rezydencji, basenu oraz wielu innych udogodnień. Na szczęście Maddie zdała sobie sprawę, że jest właścicielem kilku małych firm, w tym agencji detektywistycznej. Niestety, okazało się, że firmy te były przykrywką do przekrętów podatkowych. Jedynym wyjściem z sytuacji okazała się sprzedaż... David Addison (Bruce Willis) zatrudniony w agencji detektywistycznej nie ma zamiaru dać się zwolnić, nie bez walki. Maddie i David to klasyczny przypadek przeciwieństw. Nie zgadzają się w każdej możliwej sprawie, ale z czasem zaczynają mieć się ku sobie…

Zobacz również