Na wariackich papierach

Maddie Hayes (Cybill Shepherd) i David Addison (Bruce Willis) wspólnie prowadzą agencję detektywistyczną Blue Moon. Ona jest byłą modelką traktującą...

Oglądaj w

TV Puls
  • Prawo rodzinne (odc. 63, sezon 4)
    sobota, 5 grudnia, 6:0012 50 min.
  • Eine Kleine Nacht Morderstwo (odc. 64, sezon 4)
    sobota, 12 grudnia, 6:0012 45 min.

W najbliższym odcinku

Kolizja uczuć (sezon 4, odc. 62)

Do miasta przyjeżdża kuzynka Maddie. Między Davidem a Annie rodzi się nić porozumienia, która wkrótce przeradza się w coś więcej... Ich związek drażni Maddie.

Prawo rodzinne (sezon 4, odc. 63)

Agnes Dipesto należy do ławy przysięgłych. Podczas rozprawy uważa, że oskarżony jest niewinny i sprzeciwia się werdyktowi pozostałych przysięgłych.

Eine Kleine Nacht Morderstwo (sezon 4, odc. 64)

Maddie jest świadkiem morderstwa i cudem udaje jej się przeżyć. Zabójca rusza jej śladem, chcąc pozbyć się jedynego świadka zbrodni. Policja przydziela jej ochronę, ale Herbert i David są wobec niego podejrzliwi. Tymczasem związek detektywa i kuzynki Maddie kwitnie.

Opis

Maddie Hayes (Cybill Shepherd) i David Addison (Bruce Willis) wspólnie prowadzą agencję detektywistyczną Blue Moon. Ona jest byłą modelką traktującą życie bardzo na poważnie, on zwariowanym detektywem, szukającym doskonałej rozrywki. Ta dwójka to klasyczny przypadek przeciwieństw. Nie zgadzają się w każdej możliwej sprawie, ale z czasem zaczynają mieć się ku sobie… Każdy odcinek to odmienna sprawa, zapewniająca ogromne emocje i sporą dawkę dobrego humoru.

Zobacz również