Ojciec Ted

Przezabawny serial komediowy, który z lekkim przymrużeniem oka przedstawia życie irlandzkich księży z Wyspy Craggy i ich temperamentnej gosposi.

Oglądaj w

TV Puls
  • Powodzenia, proszę księdza (odc. 1)
    dzisiaj, 20 lutego, 1:2512 25 min.
  • Wizyta księdza Stone'a (odc. 2)
    dzisiaj, 20 lutego, 2:0012 25 min.
  • Pasja świętego Tibulusza (odc. 3)
    czwartek, 27 lutego, 2:1512 25 min.

W najbliższym odcinku

Powodzenia, proszę księdza (odc. 1)

Ojciec Ted otrzymuje szansę wystąpienia w prestiżowej telewizji. Czy dzięki temu zostanie gwiazdą i będzie mógł uciec z wyspy? Co na to pozostali duchowni?

Wizyta księdza Stone'a (odc. 2)

Od 6 lat Ojciec Stone jest jednym z gości odwiedzających wyspę Craggy. Przy każdej wizycie Ted czeka tylko na jej zakończenie w nadziei, że kolejna nigdy więcej nie nastąpi. Co jednak zrobi Ted, kiedy dowie się, że faktycznie może już nigdy nie zobaczyć Stone’a?

Pasja świętego Tibulusza (odc. 3)

Kontrowersyjny film został zakazany przez samego Papieża. Jednak mieszkańcy wyspy znaleźli pewną lukę i nie zamierzają rezygnować z emisji. Biskup Brennan zwraca się do Ojca Teda z prośbą o wycofanie filmu. Czy przyniesie to jakiś skutek?

Konkurs (odc. 4)

Nadszedł czas zawodów parafialnych. Ojciec Ted skrupulatnie przygotowywał się do tego wydarzenia. Ma nadzieję, że w tym roku jego zespół w końcu zwycięży z kapłanami z wyspy Rugged.

Opis

Przezabawny serial komediowy, który z lekkim przymrużeniem oka przedstawia życie irlandzkich księży z Wyspy Craggy i ich temperamentnej gosposi. Okazuje się, że rola duchownych wcale nie musi być nudna. Ojcowie Ted, Dougal i Jack przeżywają arcyśmieszne przygody, które pozwalają spojrzeć na sprawy wiary z uśmiechem.

Zobacz również