Ojciec Ted

Przezabawny serial komediowy, który z lekkim przymrużeniem oka przedstawia życie irlandzkich księży z Wyspy Craggy i ich temperamentnej gosposi.

Oglądaj w

TV Puls
  • Pasja świętego Tibulusza (odc. 3)
    dzisiaj, 5 grudnia, 1:4012 25 min.
  • Konkurs (odc. 4)
    dzisiaj, 5 grudnia, 2:0512 25 min.
  • I Bóg stworzył kobietę (odc. 5)
    czwartek, 12 grudnia, 2:1012 25 min.

W najbliższym odcinku

Pasja świętego Tibulusza (odc. 3)

Kontrowersyjny film został zakazany przez samego Papieża. Jednak mieszkańcy wyspy znaleźli pewną lukę i nie zamierzają rezygnować z emisji. Biskup Brennan zwraca się do Ojca Teda z prośbą o wycofanie filmu. Czy przyniesie to jakiś skutek?

Konkurs (odc. 4)

Nadszedł czas zawodów parafialnych. Ojciec Ted skrupulatnie przygotowywał się do tego wydarzenia. Ma nadzieję, że w tym roku jego zespół w końcu zwycięży z kapłanami z wyspy Rugged.

I Bóg stworzył kobietę (odc. 5)

Słynna pisarka Polly Clarke przybywa na wyspę. Naiwny ojciec Ted myśli, że to wszystko za jego sprawą. Czy ta wizyta odmieni jego życie?

Wieczne odpoczywanie (odc. 6)

Duchowni, jak każdego ranka, próbują wybudzić pijanego Ojca Jacka ze snu. Tym razem towarzyszy im siostra zakonna, która stwierdza zgon. Okazuje się, że Jack zostawił niemały spadek. Czy księża w końcu zaznają odrobiny luksusu?

Opis

Przezabawny serial komediowy, który z lekkim przymrużeniem oka przedstawia życie irlandzkich księży z Wyspy Craggy i ich temperamentnej gosposi. Okazuje się, że rola duchownych wcale nie musi być nudna. Ojcowie Ted, Dougal i Jack przeżywają arcyśmieszne przygody, które pozwalają spojrzeć na sprawy wiary z uśmiechem.

Zobacz również