Rodzinny interes

„Rodzinny interes” to serial, który ciekawi, bawi, intryguje – i co najważniejsze, zdobył serca widzów TV Puls. Co ich czeka w 4. sezonie? Jak zawsze:...

Oglądaj w

TV Puls
  • Marzenia matki (odc. 160, sezon 4)
    dzisiaj, 18 kwietnia, 6:00N12 45 min.
  • Święty interes (odc. 161, sezon 4)
    dzisiaj, 18 kwietnia, 7:00N12 45 min.

Oglądaj online

Postaci

ELA WRZOSEK

ELA WRZOSEK

(Katarzyna Taracińska-Badura)

Szefowa salonu „Bella Ella”, matka Mirelki

Razem z przyjaciółką Jolą prowadzi salon kosmetyczny „Bella Ella”, którego nazwa pochodzi od jej imienia. W salonie pomaga też ciotka Jadwiga, która lubi się wtrącać i „wszystko wie lepiej”, co często prowadzi do zabawnych sytuacji.

Więcej

W nowych odcinkach życie Eli diametralnie zmieni pewna nieoczekiwana sytuacja. Do tego dojdą miłosne zawirowania. Z pomocą przyjdzie jej Jola, która okaże się niezawodnym wsparciem.

DARIUSZ WITTER

DARIUSZ WITTER

(Dariusz Kordek)

Popularny aktor oraz udziałowiec w warsztacie Majewski i Wrzosek

Kocha dobre i drogie samochody. Często pojawia się w warsztacie „Majewski i Wrzosek”, gdzie zaangażował się w pracę przy oldtimerach. Połączył go romans ze szwagierką Elą – choć się rozstali, chciałby odzyskać Elę. Czy mu się uda?

OSKAR

OSKAR

(Artur Jasiński)

Pracownik „Bella Ella”

Barber z „Bella Ella”, w ostatnim sezonie odszedł z pracy. Kiedy przypadkiem spotka Elę w dość niecodziennej sytuacji, zacznie rozważać powrót do salonu. Wpierw tylko będzie chciał uporządkować swoje sprawy z przeszłości.

JOLA MAJEWSKA

JOLA MAJEWSKA

(Marta Zgutczyńska)

Żona Wojtka, matka Sebastiana

Wspólniczka Eli w salonie „Bella Ella”, bardzo dobra fryzjerka oraz powiernica klientek. Wyrozumiała i ciepła, pragnąca nieść pomoc, gdy inni są w potrzebie.

Więcej

W nowych odcinkach okaże się, czy wybaczy Wojtkowi zdradę czy zacznie układać swoje życie na nowo. Sporo wyzwań czeka ją także w relacjach z dorastającym synem Sebastianem, który będzie chciał się wyprowadzić z domu.

WOJCIECH MAJEWSKI

WOJCIECH MAJEWSKI

(Marek Krupski)

Mąż Joli i ojciec Sebastiana

Współwłaściciel warsztatu samochodowego „Majewski i Wrzosek”. Urokliwy, temperamentny, czasem porywczy.

Więcej

W nowych odcinkach zmartwień przysporzy mu zaginięcie jego matki, Bożeny. Będzie też starał się odzyskać swoją rodzinę. Czy Jola wybaczy mu zdradę i da mu drugą szansę?

VIOLETTA ZAJĄCZKOWSKA

VIOLETTA ZAJĄCZKOWSKA

(Magdalena Modra-Krupska)

Księgowa warsztatu samochodowego

Bardzo atrakcyjna, przesadnie eksponuje swoją kobiecość. Lubi robić wrażenie na mężczyznach - to daje jej poczucie pewności siebie. W rzeczywistości życie jej nie oszczędzało.

Więcej

Po rozstaniu z Wojtkiem i po śmierci swojego męża, a ojca Leny, Borysa, postanawia zacząć swoje życie od nowa. Pracuje, opiekuje się swoją córką, nastoletnią Leną. Boryka się z trudną sytuacją finansową, aż w końcu w jej życiu nastąpi nieoczekiwany przełom.

BOŻENA

BOŻENA

(Marta Klubowicz)

Matka Wojtka, siostra ciotki Jadwigi

Zaginiona matka Wojtka, prawdopodobnie została uprowadzona. Czy się odnajdzie i wróci szczęśliwie do rodziny?

CIOTKA JADWIGA

CIOTKA JADWIGA

(Teresa Gałczyńska)

Siostra Bożeny

Uwielbia wprowadzać swoje rządy w salonie „Bella Ella” – ma wiele pomysłów, które chętnie by wdrażała, co niejednokrotnie prowadzi do konfliktowych acz zabawnych spięć z Elą i Jolą.

DAWID

DAWID "DAWIDEK" RĄCZKA

(Patryk Janas)

Młodszy mechanik z warsztatu „Majewski i Wrzosek”

Wesoły i pogodny. Atrakcyjny, dobrze zbudowany, ma duże powodzenie u płci przeciwnej – choć już dawno znalazł „tę Jedyną”, Ewę. Idyllę zakłóca sprawa kryminalna, w którą wplątana była Ewa, przez co trafiła do aresztu. Czy ich miłość pokona tę trudną sytuację?

BRONISŁAW

BRONISŁAW "BRONEK" MAJCHEREK

(Roman Szczeblewski)

Mechanik z warsztatu „Majewski i Wrzosek”

Oddany swoim szefom, jest jak członek rodziny. Ma bardzo dobrą relację z młodszym mechanikiem, Dawidem, z którym się przyjaźni. Jego relacja z matką Dawida, Justyną, przerodziła się w uczucie - w ostatnim sezonie Bronek jej się oświadczył.

Więcej

W nowych odcinkach rozpoczną przygotowania do ślubu.

SEBASTIAN MAJEWSKI

SEBASTIAN MAJEWSKI

(Kamil Gut)

Syn Wojtka i Joli

Przed nim egzamin maturalny i sporo nauki – choć wolny czas najchętniej spędzałby ze swoją dziewczyną, Zosią. To prowadzi do konfliktów z Jolą, dlatego Seba chce się wyprowadzić i usamodzielnić. Czy jest gotowy na wejście w dorosłość?

MIRELLA WRZOSEK

MIRELLA WRZOSEK

(Marlena Burian)

Córka Eli i Ryśka

Po miłosnych zawirowaniach wciąż szuka "tego Jedynego". Czy uda jej się ponownie zwrócić na siebie uwagę Dawidka?

LENA

LENA

(Mia Krupska)

Córka Violi

Wspiera Violę jak może, ale też buntuje się, gdy Viola rozważa np. sprzedaż mieszkania. W ich życiu nastąpi nagły zwrot za sprawą jednego wydarzenia.

W najbliższym odcinku

Marzenia matki (sezon 4, odc. 160)

Anna jest młodą psycholożką. Właśnie zaczęła pracę w fundacji, pomagającej osobom w kryzysie bezdomności. Matka Anny, Łucja, wymarzyła sobie dla córki inne życie, pragnie, by ta otworzyła prywatny gabinet i zaczęła zarabiać większe pieniądze. Postanawia ją wyswatać z synem swojej koleżanki - przystojnym psychiatrą, który według niej jest idealnym kandydatem na męża. Jednak Ania nie jest do końca zainteresowana zamożnym karierowiczem… Jej uwagę przyciąga bezdomny mężczyzna, który zgłasza się po pomoc do fundacji. Jak zakończy się ta historia? Bogata wdowa z Ameryki, Jo, postanawia wejść w biznes z oldtimerami. Spotyka się w tej sprawie z Witterem (Dariusz Kordek), nie kryjąc zainteresowania mężczyzną. Kiedy Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) zauważa między nimi zalążek romansu, dochodzi do konfrontacji z Jo, w wyniku której Ela trafia do szpitala, z zagrożeniem ciąży.

Święty interes (sezon 4, odc. 161)

W warsztacie „Majewski i Wrzosek” zjawia się nietypowa para – zakonnica Maryla i ksiądz Sławek. Nietypowy jest też samochód, którym przyjeżdżają – nowe czerwone porsche. Duchowni tłumaczą, że dostali je od wiernego. Niestety, auto wymaga naprawy, a oni nie mają gdzie się zatrzymać – są w drodze do nowej parafii. Bronek (Roman Szczeblewski) organizuje im nocleg u zaprzyjaźnionego proboszcza – majsterkowicza – stałego klienta warsztatu. W czasie powitalnego obiadu dochodzi do wypadku, w wyniku którego proboszcz trafia do szpitala. Błaga księdza Sławka, żeby do czasu jego powrotu zastąpił go w obowiązkach na parafii. Czym skończy się to zastępstwo i co zrobi nieprzychylna gościom gosposia Zofia? Tymczasem Majewscy przeżywają nowy miesiąc miodowy. Przygotowują się też do adopcji Dominika. Po kolejnej wizycie w ośrodku adopcyjnym Jola (Marta Zgutczyńska) prosi męża (Marek Krupski), żeby spróbowali wpłynąć na przyspieszenie procesu. Tymczasem dochodzi do niespodziewanego wydarzenia.

Wina nieprzedawniona (sezon 4, odc. 162)

W salonie „Bella Ella” pojawia się kolega Oskara (Artur Jasiński), Tomasz, który właśnie wyszedł z więzienia. Mężczyzna chce doprowadzić swój wygląd do porządku zanim wróci do domu. Gdy przyjeżdża na osiedle, czeka go nieprzyjemne powitanie. W sprawy miesza się Oskar. Czy Tomasz poradzi sobie z demonami przeszłości? Do warsztatu „Majewski i Wrzosek” przychodzi list polecony z KRS – okazuje się, że bilans roczny firmy został odrzucony a Wojtkowi (Marek Krupski) grozi olbrzymia kara. Winą za błąd w bilansie obarcza Violę (Magdalena Modra-Krupska). Czy ma rację? Jak ta sytuacja wpłynie na relacje Violi z córką i rodzące się uczucie między nią i Wiktorem?

Sklep obwoźny (sezon 4, odc. 163)

Henryk żyje razem z mamą, wścibską i dominującą Eugenią, w małym mieszkanku w bloku, i nic nie zapowiada, by mężczyzna w końcu miał się ustatkować – jego nieudolne próby randkowania z kobietami zawsze kończą się klęską. Henryk pracuje w sklepie obwoźnym – swoim starym busem jeździ po wioskach i sprzedaje ludziom najpotrzebniejsze produkty. Kiedy Eugenia proponuje Henrykowi, by rzucił niewdzięczną pracę i zatrudnił się na ich osiedlu jako stróż, Henryk po raz pierwszy w życiu buntuje się i odmawia. Zaniepokojona Eugenia śledzi syna podczas jednej z jego tras. Co takiego odkryje? Jo ma stłuczkę w warsztacie, sytuację ratuje Witter (Dariusz Kordek) – Jo w podziękowaniu umawia się z nim na kolację. Na spotkanie przynosi wielką maskotkę tygrysa, z którą robią sobie selfie. Następnego dnia zdjęcie jest we wszystkich gazetach plotkarskich, które sugerują, że Jo usidliła Wittera. W salonie wybucha sensacja, a Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) próbuje pokazać, że artykuł nie zrobił na niej wrażenia – co nie jest prawdą i co zauważa Oskar (Artur Jasiński). Do Dariusza Wittera dociera, że Ela coś do niego czuje. Co zrobi mężczyzna?

Tato (sezon 4, odc. 164)

Do salonu „Bella Ella” przychodzi nastoletnie rodzeństwo Anita i Kamil. Podczas wizyty cały czas się kłócą, robią sobie na złość. Anita twierdzi, że jej brat jest zazdrosny o ich tatę, z którym dziewczyna ma wspaniałe relacje. Ojciec rodzeństwa jest kierowcą ciężarówki i często jeździ w zagraniczne trasy. Utrzymuje wtedy z córką kontakt telefoniczny. Dlaczego Anita ukrywa korespondencję SMS-ową z tatą w tajemnicy przed najbliższymi? Mirella (Marlena Burian) wpada na nowy pomysł – będzie miała swoje biurko w recepcji warsztatu „Majewski i Wrzosek”, zajmie się organizacją pracy, będzie spotykać się z interesantami. Co na to Wojtek (Marek Krupski)?

Kryzys męskości (sezon 4, odc. 165)

Do warsztatu „Majewski i Wrzosek” przyjeżdża sportowym autem Krzysiek. Przypadkiem spotyka kolegę z dawnych lat, Michała, który zaprasza go do siebie. Michał opiekuje się trójką dzieci, w tym ciężko chorym synkiem, podczas gdy Joanna, żona Michała, robi karierę w korporacji i zarabia na utrzymanie rodziny. Na dodatek okazuje się, że Krzysiek zna Joannę… Krzysiek postanawia, że wyrwie Michała z domu i odda mu przyjacielską przysługę: zaprowadzi do barbera, pomoże kupić modne ciuchy. Jak zakończy się ta metamorfoza Michała? Seba (Kamil Gut) jest zaniepokojony zachowaniem Łukasza, który opuszcza zajęcia w szkole, mimo, że przed nimi matura. Pod wpływem swojej nowej, tajemniczej dziewczyny Łukasz wysyła nauczycielowi języka polskiego „gotowca”, ściągniętego z internetu. Jak zakończy się ten wybryk? Kim okaże się dziewczyna Łukasza?

Kuzynki (sezon 4, odc. 166)

Kornelia i Maja są kuzynkami, które rywalizują o chłopaka, Pawła. Jednak ten nie umie zdecydować, z którą nich chciałby się spotykać i w zamian proponuje im trójkąt. Czy kuzynki dadzą radę żyć w poliamorycznym związku? Jaką rolę odegrają ich skłócone matki, które ukrywają przed córkami tajemnicę z przeszłości? Bożena (Marta Klubowicz) prosi Wojtka (Marek Krupski) o sprawdzenie, czy w jej nowym samochodzie nie ma podsłuchu. Wojtek martwi się o matkę, która od czasu porwania nie potrafi dojść do siebie. Tymczasem Jadwiga (Teresa Gałczyńska) postanawia wbrew woli Bożeny zeswatać ją z klientem. W tym celu umawia się z mężczyzną, który zadzwonił do Ambasady Miłości. Kim jest tajemniczy klient? Czy Bożena otworzy się na ludzi?

Prawo własności (sezon 4, odc. 167)

Do warsztatu „Majewski i Wrzosek” przychodzi mężczyzna, który twierdzi, że jest synem przyjaciela Bronka (Roman Szczeblewski) z dawnych lat. Bronek jest wzruszony. Ostatni raz widział Mieszka i jego rodzinę 40 lat temu, gdy Mieszko miał dwa lata. Jego rodzina wyemigrowała do Szwecji przed wybuchem stanu wojennego i nie wrócili już do kraju, a przyjaciel Bronka zmarł kilka lat po wyjeździe. Przed wyjazdem do Szwecji przyjaciel zostawił Bronkowi pewne dokumenty i pamiątki rodzinne, po które teraz zgłosił się Mieszko. Bronek jest przerażony, ponieważ nigdzie nie może ich znaleźć. Jak zakończy się ta historia? Do czego dokumenty były potrzebne Mieszkowi? Tymczasem w domu Joli i Wojtka Majewskich (Marta Zgutczyńska, Marek Krupski) pojawia się z niezapowiedzianą wizytą pracownica socjalna, która chce przeprowadzić wywiad środowiskowy w sprawie adopcji 9-letniego Dominika. Majewscy robią wszystko, by wypaść jak najlepiej, jednak los tego dnia jest dla nich łaskawy i wizyta przeradza się w koszmar. Jaką rolę odegra w tym wszystkim ciocia Jadwiga (Teresa Gałczyńska)? Czy Majewscy mogą pożegnać się z marzeniami?

Odc. 168

W salonie „Bella Ella” zjawia się 25-letnia Amelia, która niedawno zamieszkała w tej okolicy. Jola (Marta Zgutczyńska) ją kojarzy, poznały się w sklepie, ale Amelia jej nie poznaje… Ma zaniki pamięci – pamięta tylko to, co wydarzyło się danego dnia. Po powrocie do domu Amelię zaczepia sąsiadka i zaprasza ją na kawę. Dowiaduje się od jej męża Jakuba, że Amelia miała wypadek samochodowy i od tamtej pory ma problemy z pamięcią. Kobiety się zaprzyjaźniają. Powoli Amelia zaczyna sobie przypominać strzępki życia sprzed wypadku…Tymczasem Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) znajduje w sieci informację, która może mieć związek z Amelią. Co takiego odkryła Ela? W warsztacie „Majewski i Wrzosek” przebojowa Jo doprowadza do sprzedaży oldtimera. Witter (Dariusz Kordek) jest pod wielkim wrażeniem. Jo proponuje wspólną kolację, by uczcić sukces, na którą chcą zaprosić Wojtka i Jolę (Marek Krupski, Marta Zgutczyńska).

Odc. 169

Na wieczór panieński Justyny, zorganizowany w salonie „Bella Ella”, niespodziewanie przychodzi Helena, właścicielka domu weselnego. Ma straszną wiadomość – oto sanepid zamknął dom, ponieważ wykrył w jajkach salmonellę. Gdy wesele Bronka (Roman Szczeblewski) i Justyny staje pod znakiem zapytania, Viola (Magdalena Modra-Krupska) postanawia uruchomić swoje kontakty w sanepidzie, by uratować imprezę. Czy uda się uratować odwołaną imprezę? Tymczasem Bronka zaczyna prześladować sen z byłą żoną w roli głównej. Mechanik uważa, że jest to „znak z Zaświatów”, ostrzegający go przed powtórnym małżeństwem. Dawid (Patryk Janas), bojąc się, że jego przyjaciel odwoła ślub, postanawia uknuć intrygę i spreparować inny „znak z Zaświatów”. Co takiego wymyślił Dawid? Czy plan się powiedzie?

Odc. 170

Do salonu „Bella Ella” przychodzi rezolutna trzynastolatka Natalia. Chce ściąć na krótko swoje piękne długie włosy, a za pieniądze z ich sprzedaży planuje wynająć detektywa, żeby odnalazł jej ojca, który kilka lat temu wyjechał za granicę. Oskar (Artur Jasiński) rozpoznaje w dziewczynce córkę swojego kumpla spod celi. Okazuje się, że Marcin właśnie wyszedł na warunkowe i też szuka córki. Jednak jej matka, Agata, za nic nie chce się zgodzić, żeby mężczyzna odzyskał kontakt z Natalią. Czego tak bardzo obawia się ze strony byłego męża Agata? I co ukrywa? Czy Oskar ma rację, bezgranicznie ufając Marcinowi? W tym samym czasie w warsztacie „Majewski i Wrzosek” Dawid i Bronek (Patryk Janas, Roman Szczeblewski) próbują poradzić sobie z wyjątkową klientką – ezoteryczną wróżką Esterą. Co im wywróży Estera? Dawid jednak ma większe problemy niż magia. Przez cały czas próbuje się skontaktować z przebywającą w areszcie Ewą. Jednak gdy w końcu dostaje zgodę na widzenie, Ewa na nie nie przychodzi, a po kilku dniach wysyła list zza krat. Co w nim napisze?

Odc. 171

Na zajęciach szkoły rodzenia Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) poznaje Karinę. Fryzjerka zwraca uwagę na dziewczynę z powodu jej bujnych, kręconych włosów. Proponuje jej wizytę w salonie „Bella Ella”, gdzie mogłaby sobie zrobić super zabieg na włosy. Wkrótce kobiety zaprzyjaźniają się. Ela odkrywa, że dziewczynę napastuje jej partner. Czego tak naprawdę boi się Karina? Kim okaże się jej partner? Rano Sebastian (Kamil Gut) wpada na Doris w łazience Łukasza. Dziewczyna ewidentnie z nim flirtuje. Przy śniadaniu Doris wspomina mu o tajemniczej sprawie lasku przy bagnie, gdzie zniknęła grupa nastolatków. W międzyczasie dochodzi do spięcia między Sebą i Łukaszem, który jest zazdrosny o swoją dziewczynę. Tymczasem Doris udaje się przekonać Sebę, Łukasza i Zosię, żeby wszyscy pojechali do lasu, gdzie w tajemniczych okolicznościach zniknęły nastolatki. Kiedy jadą na miejsce, okazuje się, że Doris nie powiedziała całej prawdy…

Odc. 172

Klientem salonu „Bella Ella” jest przystojny Karol, który chce całkowicie zmienić swój wygląd. Wyjaśnia, że w ten sposób chce zwrócić na siebie uwagę kobiety, którą szaleńczo kocha. Wkrótce w salonie zjawia się Dorota, która również chce całkiem zmienić swój wygląd. Co łączy Karola i Dorotę? Tymczasem klientem warsztatu „Majewski i Wrzosek” jest Radek. Mężczyzna prosi, by mechanicy sprawdzili jego ukochaną Syrenę z lat 70. Samochód po raz kolejny uległ awarii. Szybko okazuje się, że przyczyną problemów z autem były… opakowania po cukierkach, sok pomarańczowy oraz banan. Co z tym wszystkim mają wspólnego synowie Radka? Oskar (Artur Jasiński) ma dość niejasnych relacji, jakie łączą go z Elą (Katarzyna Taracińska-Badura). Chce, by określiła się, co do niego czuje. Jaką decyzję podejmie Ela?

Odc. 173

Do warsztatu „Majewski i Wrzosek” przyjeżdża Maciej, kurator sądowy. W jego pracy szykują się cięcia i boi się zwolnienia, podobnie jak jego kolega z pokoju Karol. Niestety, Maciej podpada kierownictwu, a jego była żona oczernia go w mediach, twierdząc, że się nad nią znęcał. W dodatku mężczyzna dostaje mandat za niesprawny samochód, którym dopiero co wyjechał z warsztatu „Majewski i Wrzosek”. Chce za to pozwać warsztat, grozi procesem. Wojtek (Marek Krupski) jest przekonany, że jego auto wyjechało od nich całkiem sprawne i rozpoczyna prywatne śledztwo. Co takiego odkryje Wojtek? Tymczasem Jadwiga (Teresa Gałczyńska) w ramach Akademii Miłości spotyka się z Jackiem, który wybrał już kandydatkę, jest nią... Bożena (Marta Klubowicz). Jadwiga, nie wiedząc, że Jacek to prześladowca jej siostry, twierdzi, że Bożena nie jest zainteresowana randkami, ale Jacek nalega, żeby ją namówiła na spotkanie. Jak zakończy się ta sytuacja?

Odc. 174

43-letnia Magda ma wkrótce wyjść za mąż za bogatego Karola. Przeciwny małżeństwu jest nastoletni syn Magdy, Witek, który umawiał się z córką przyszłego ojczyma, Aliną. W przeddzień ślubu Magda odwiedza salon „Bella Ella”, gdzie nagle zaczyna źle się czuć. Parę dni później Karol trafia do szpitala z podobnymi objawami, co wcześniej Magda. Co tak naprawdę się wydarzyło? Viola (Magdalena Modra-Krupska) otrzymuje od Wiktora zadanie do rozwiązania. W międzyczasie do warsztatu przyjeżdża znany aktor, który za wszelką cenę chce umówić się z Violą. Co zrobi Viola? Czy umówi się z mężczyzną i czy uda jej się rozwiązać zadanie, które otrzymała od Wiktora?

Opis

„Rodzinny interes” to serial, który ciekawi, bawi, intryguje – i co najważniejsze, zdobył serca widzów TV Puls. Co ich czeka w 4. sezonie? Jak zawsze: wspaniałe samochody - znakomite oldtimery, a także m.in. wozy strażackie, wojskowy jeep, sportowe auto, Fiat 126p i dużo, dużo więcej! Każdy odcinek to inna, wciągająca historia klientów - poznamy m.in. ekscentrycznego klienta, który w "Bella Ella" będzie chciał czesać peruki, historię strażaków i zepsutego wozu czy historię panny młodej, której ktoś ewidentnie sabotuje nadchodzący ślub... Nowe odcinki zdradzą m.in. jaką tajemnicę skrywa barber Oskar (Artur Jasiński) i czy wróci do salonu fryzjerskiego. Dowiemy się także, jak potoczy się relacja Eli (Katarzyna Taracińska-Badura) i Dariusza Wittera (Dariusz Kordek) oraz co ukrywa Ela. Przekonamy się też, jaką decyzję wobec Wojtka (Marek Krupski) podejmie Jola (Marta Zgutczyńska)? Czy da mu drugą szansę? Nie zabraknie oczywiście Dawidka (Patryk Janas), którego mama, Justyna, przyjęła oświadczyny Bronka (Roman Szczeblewski). Czy rodzinna relacja wzmocni przyjaźń obu mechaników? Wszyscy będą też szukać zaginionej Bożeny (Marta Klubowicz), a dużym wsparciem okaże się niezawodna Jadwiga (Teresa Gałczyńska). Viola (Magdalena Modra-Krupska) natomiast dostanie szansę na rozpoczęcie swojego życia od nowa.

Aktualności

Zobacz również

Gry

Gra ri - karty

Gra Rodzinny Interes - kogo widzisz w lustrze

Gra rodzinny interes - kogo widzisz w lustrze?

Najlepsze wyniki
1Ania92477
2mr00wa398
3mr00wa398
4zbigniew gancarz388
5zbigniew gancarz387
6zbigniew gancarz385
7zbigniew gancarz385
8zbigniew gancarz381
9zbigniew gancarz379
10zbigniew gancarz378