Za głosem serca

Piękna i dobra Montserrat, pochodząca z szanowanej i wysoko postawionej rodziny, wiedzie życie usłane różami. Wszystko zmienia się, gdy wbrew woli swojej...

Postaci

Dimitrio Mendoza

Dimitrio Mendoza

Dimitrio Mendoza (Osvaldo Bonavides) - to niedojrzały, samolubny i nieodpowiedzialny młody człowiek, który od dziecka dostawał od matki wszystko czego chciał. Jest młodszym synem Lauro i Gracielii i podobnie jak matka jest w stanie zrobić wszystko, by zdobyć pieniądze.

Graciela Giacintini de Mendoza

Graciela Giacintini de Mendoza

Graciela Giacintini de Mendoza (Daniela Castro) - to dwulicowa, chciwa i pełna ambicji kobieta, która udając troskliwą matkę i żonę manipuluje całą swoją rodziną. Jest bardzo dumna i zdolna do wszystkiego, by utrzymać pozory i prestiż nazwiska. Od lat ukrywa swój romans z Benjaminem Almonte. Dla pieniędzy jest gotowa sprzedać własną córkę

Lauro Mendoza

Lauro Mendoza

Lauro Mendoza (Rogelio Guerra) - to emerytowany admirał marynarki wojennej o silnej osobowości. Na pierwszy rzut oka wydaje się być surowym i zdecydowanym mężczyzną, lecz to tylko pozory. W rzeczywistości, przez liczne problemy i chorobę stał się słaby i podatny na manipulację żony. Lauro jest ojcem Montserrat i Dimitria.

Maria Zumudio

Maria Zumudio

Maria Zumudio (Gretel Valdez) - to pokorna, ale arogancka młoda dziewczyna ze wsi. Jest namiętna i kapryśna. Dla osiągnięcia swoich celów potrafi kłamać, knuć i zdradzać. Obsesyjnie kocha Alejandra, dla którego jest tylko przyjaciółką z dzieciństwa. Zaślepiona dziecięcą miłością nie zauważa prawdziwego uczucia, a jej zazdrość zmienia się w nienawiść do Montserrat.

Jose Luis Alvare

Jose Luis Alvare

Jose Luis Alvare (Luis R. Guzmán) - to młody, pracowity i uczciwy kapral marynarki, który pochodzi z nizin społecznych. Jest on człowiekiem namiętnym, impulsywnym i zdolnym do wszystkiego w imię miłości. Montserrat jest kobietą jego życia i chce z nią być, mimo przeciwności losu. Niestety, biegiem czasu zaczyna mieć wątpliwości co do jej uczuć…
Alejandro Almonte

Alejandro Almonte

Alejandro Almonte (Sebastián Rulli) - to inteligentny człowiek o złotym sercu. Ma silny charakter i jest sprawiedliwy przy podejmowaniu decyzji. Sprzeciwia się nadużyciom i niesprawiedliwości, szczególnie skierowanej w stosunku do chłopów. Jego życie zmienia się diametralnie, gdy niespodziewanie staje się jedynym spadkobiercą majątku swego pracodawcy Banjamina Almonte. Jego największym pragnieniem jest podbić serce Montserrat i wbrew wszelkim przeszkodom wieść z nią szczęśliwe życie.

Montserrat Mendoza

Montserrat Mendoza

Montserrat Mendoza (Angelique Boyer) - to młoda kobieta z dobrym sercem, która dla dobra rodziny jest gotowa poświecić swoje szczęście. Trudne sytuacje i liczne przeżycia kształtują jej charakter. Manipulowana przez matkę wychodzi za mąż za znienawidzonego mężczyznę. Dopiero z czasem uczy się podejmować własne decyzje, walczyć o ważne dla siebie sprawy i bronić tego co kocha najbardziej.

Opis

Piękna i dobra Montserrat, pochodząca z szanowanej i wysoko postawionej rodziny, wiedzie życie usłane różami. Wszystko zmienia się, gdy wbrew woli swojej matki zakochuje się w przystojnym kapralu marynarki José Luisie. Jednak matka Montserrat - Graciela - to kobieta wyżej ceniąca pozory i status społeczny niż szczęście własnego dziecka. Rozdziela więc kochanków wrabiając kaprala w przestępstwo, a córkę stawiając w sytuacji bez wyjścia… Żeby ratować majątek rodziny Montserrat zgadza się wyjść za bogatego i zakochanego w niej Alejandro. Wydaje się, że życie kobiety na nowo się układa, a ona zaczyna odwzajemniać uczucie męża. Tymczasem wszystko znowu się komplikuje, gdy w życiu Montserrat ponownie pojawia się jej dawna miłość José Luis… Zaskakujące zwroty akcji, trudne wybory i nieoczekiwane zdarzenia nie ułatwią trójce bohaterów drogi do szczęścia. Czy Montserrat rozdarta między dwoma mężczyznami dokona właściwego wyboru i zazna prawdziwego szczęścia?