Zaklinaczka duchów

Melinda Gordon ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych.

Oglądaj w

TV Puls
  • Crossing, The (odc. 2)
    dzisiaj, 29 stycznia, 10:0012 40 min.
  • Ghost, Interrupted (odc. 3)
    dzisiaj, 29 stycznia, 11:0012 40 min.
  • Ghost, Interrupted (odc. 3)
    jutro, 30 stycznia, 10:0012 40 min.

W najbliższym odcinku

Crossing, The (odc. 2)

Pewnego dnia Melinda widzi, że syn jej znajomych bawi się chłopcem o imieniu Kenny niedaleko przejazdu kolejowego. Okazuje się, że Kenny nie zdaje sobie sprawy z tego, że nie żyje i jest duchem. Melinda musi pomóc mu oswoić się ze śmiercią.

Ghost, Interrupted (odc. 3)

Tym razem Melinda pomaga nastolatce, która leczy się w klinice psychiatrycznej. Okazuje się, że nawiedza ją duch siostry bliźniaczki, która zginęła w tragicznych okolicznościach. Melinda musi pomóc dziewczynie odzyskać dawny spokój.

Mended Hearts (odc. 4)

Melinda trafia na ducha młodego mężczyzny, który chce ocalić życie swojej narzeczonej. Okazuje się bowiem, że chłopak zginął podczas zawodów triathlonowych, a zrozpaczona jego śmiercią kobieta chce popełnić samobójstwo. Melinda decyduje się porozmawiać z dziewczyną.

Lost Boys (odc. 5)

Melinda poznaje duchy trójki chłopców, którzy przed pięćdziesięcioma laty zginęli w pożarze sierocińca. Jeden z nich czuje się odpowiedzialny za śmierć pozostałych. Okazuje się jednak, że za pożar odpowiada ktoś inny. Melinda musi przekonać ducha chłopca, że to nie jego wina i pomóc całej trójce spokojnie przejść do świata zmarłych.

Opis

Melinda Gordon ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę.

Zobacz również