Zaklinaczka duchów

Melinda Gordon ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Kobieta jest pośrednikiem pomiędzy światem żywych i umarłych.

Oglądaj w

TV Puls
  • Underneath, The (odc. 45, sezon 3)
    czwartek, 17 października, 11:0018 45 min.
  • Underneath, The (odc. 45, sezon 3)
    piątek, 18 października, 10:0018 45 min.
  • Don't Try This At Home (odc. 46, sezon 3)
    piątek, 18 października, 11:0018 45 min.

W najbliższym odcinku

Underneath, The (sezon 3, odc. 45)

Melinda spotyka kobietę, która chce sprzedać rzeczy z domu swoich nieżyjących już rodziców. Niebawem będzie musiała jej również pomóc w kontakcie z ojcem, który zmarł, gdy ona byla dzieckiem. Wkrótce na jaw wyjdą zaskakujące fakty.

Don't Try This At Home (sezon 3, odc. 46)

Grupa studentek jest prześladowana przez swoją zmarłą koleżankę. Melinda postanawia im pomóc. Czy uda jej się przeprowadzić Rachel na drugą sronę?

Haunted Hero (sezon 3, odc. 47)

Przyjaciel Jima - Matt - wraca z Iraku, gdzie był na misji. Okazuje się, że mężczyzna cierpi na zanik pamięci. Jedyną szansą, by mógł sobie cokolwiek przypomnieć jest Melinda, która musi skontaktować się ze smarłymi kolegami Matta z jednoski.

No Safe Place (sezon 3, odc. 48)

Tym razem Melinda musi pomóc duchowi, który nie może przejść na drugą stronę do momentu, kiedy osoba odpowiedzialna za jego śmierć nie wyraże skruchy. Okazuje się jednak, że nie będzie to tak łatwe jak wcześniej myślała Melinda.

Weight Of What Was (sezon 3, odc. 49)

U Melindy pojawia się jej przyrodni brat Gabriel, który próbuje ją namówić, aby odnalazła ich ojca. Niespodziewanie kobieta odkrywa podziemny świat mało przyjaznych duchów.

Double Exposure (sezon 3, odc. 50)

Melinda i profesor Payne spotykają się z profesor z Uniwersytetu Rockland. Wkrótce wychodzi na jaw, że kobieta miała romans z jednym ze swoich studentów. Niespodziewanie chłopak ginie. Melinda musi dowiedzieć się czy powodem jego śmierci był właśnie romans z profesorką.

Unhappy Medium (sezon 3, odc. 51)

Melinda spotyka mężczyznę, który podaje się za medium. Kobieta jest do niego sceptycznie nastawiona i uważa, że może być oszustem, jednak okazuje się, że może jej pomóc w rozwiązaniu pewnej sprawy.

Bad Blood (sezon 3, odc. 52)

Melinda stara się pomóc pewnemu mężczyźnie i jego córce, którzy są kontrolowani przez duchy. Te z kolei postanawiają zagrać z kobietą w grę dwudziestu pytań.

Opis

Melinda Gordon ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę.