Zaklinaczka duchów

Melinda Gordon ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Kobieta jest pośrednikiem pomiędzy światem żywych i umarłych.

Oglądaj w

TV Puls
  • Weight Of What Was (odc. 49, sezon 3)
    dzisiaj, 11 sierpnia, 10:0018 45 min.
  • Double Exposure (odc. 50, sezon 3)
    dzisiaj, 11 sierpnia, 11:0018 40 min.
  • Unhappy Medium (odc. 51, sezon 3)
    dzisiaj, 11 sierpnia, 12:0018 40 min.

W najbliższym odcinku

Weight Of What Was (sezon 3, odc. 49)

U Melindy pojawia się jej przyrodni brat Gabriel, który próbuje ją namówić, aby odnalazła ich ojca. Niespodziewanie kobieta odkrywa podziemny świat mało przyjaznych duchów.

Double Exposure (sezon 3, odc. 50)

Melinda i profesor Payne spotykają się z profesor z Uniwersytetu Rockland. Wkrótce wychodzi na jaw, że kobieta miała romans z jednym ze swoich studentów. Niespodziewanie chłopak ginie. Melinda musi dowiedzieć się czy powodem jego śmierci był właśnie romans z profesorką.

Unhappy Medium (sezon 3, odc. 51)

Melinda spotyka mężczyznę, który podaje się za medium. Kobieta jest do niego sceptycznie nastawiona i uważa, że może być oszustem, jednak okazuje się, że może jej pomóc w rozwiązaniu pewnej sprawy.

Bad Blood (sezon 3, odc. 52)

Melinda stara się pomóc pewnemu mężczyźnie i jego córce, którzy są kontrolowani przez duchy. Te z kolei postanawiają zagrać z kobietą w grę dwudziestu pytań.

All Ghosts Lead To Grandview (sezon 3, odc. 53)

Jim i Melinda próbują pomóc uciekinierowi, który jest nawiedzany przez ducha. Okazuje się, że duch nie chce odejść ze względu na pewien prezent.

Holiday Spirit (sezon 3, odc. 54)

Tym razem Melinda zajmuje się sprawą ducha, który uważa, że jest Świętym Mikołajem. Niestety jego motywacja jego działań nie jest w porządku.

Opis

Melinda Gordon ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę.

Zobacz również