Zaklinaczka duchów

Melinda Gordon ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych.

Oglądaj w

TV Puls
  • See No Evil (odc. 87, sezon 5)
    dzisiaj, 3 czerwca, 10:1012 40 min.
  • Till Death Do Us Start (odc. 88, sezon 5)
    dzisiaj, 3 czerwca, 11:1012 40 min.
  • Till Death Do Us Start (odc. 88, sezon 5)
    jutro, 4 czerwca, 10:1012 40 min.

W najbliższym odcinku

Birthday Presence (sezon 5, odc. 86)

Na świat przychodzi dziecko Melindy. Wkrótce kobieta odkrywa, że jej syn również posiada umiejętność kontaktu z duchami. Postanawia, że mimo to zapewni mu normalne dzieciństwo.

See No Evil (sezon 5, odc. 87)

Okazuje się, że koleżankę Neda prześladuje złowrogi duch jej starej znajomej. Melinda angażuje się w sprawę i próbuje pomóc kobiecie. Wkrótce wśród studentów zaczyna krążyć e-mail, którego zignorowanie może mieć straszne konsekwencje. Cała nadzieja w Melindzie.

Till Death Do Us Start (sezon 5, odc. 88)

Ojciec Jamesa ma zawał. Niedługo potem Melinda spotyka ducha jego żony. Okazuje się, że nie może przejść spokojnie na drugą stronę, ponieważ dręczy ją pewien sekret z przeszłości.

Do Over (sezon 5, odc. 89)

Melinda i jej syn są nawiedzani przez ducha pewnego chirurga. Okazuje się, że nie potrafi on sobie poradzić z wyrzutami sumienia spowodowanymi błędem medycznym.

Cause For Alarm (sezon 5, odc. 90)

Jeden z pacjentów Eli jest nawiedzany przez ducha swojej siostry. Melinda decyduje się pomóc mężczyźnie i duchowi, jednocześnie martwiąc się o syna, który ujawnia swoje zdolności.

Head Over Heels (sezon 5, odc. 91)

Melinda Gordon obawia się legendarnego Jeźdźca bez głowy. Sytuacji nie polepsza fakt, że książka z opowiadaniem o zjawie pojawia się w szkole Aidena.

Devil's Bargain (sezon 5, odc. 92)

Tym razem Melinda będzie musiała pomóc przełożonemu Jima, który jest nawiedzany przed ducha. Okazuje się, że ta sama zjawa prześladuje również rektora uniwersytetu. Medium wkrótce odkrywa dlaczego wybór ducha padł akurat na tych dwóch mężczyzn.

Dead Listing (sezon 5, odc. 93)

Tym razem Melinda próbuje pomóc duchowi zamordowanego mężczyzny, który wskazuje jej miejsce ukrycia zwłok. Tymczasem Aiden chwali się kolegom swoimi zdolnościami.

Lost In The Shadows (sezon 5, odc. 94)

Z synem Melindy kontaktuje się duch dziewczynki, która zmarła na białaczkę. Wkrótce chłopiec znika bez śladu. Wszyscy angażują się w poszukiwania chłopca.

Opis

Melinda Gordon ma niezwykły dar, dzięki któremu może nawiązywać kontakt z duszami zmarłych. Jako pośrednik pomiędzy światem żywych i umarłych kobieta pomaga duszom spokojnie przejść na drugą stronę.

Zobacz również