Ze względu na obecną sytuację w kraju wysyłka gadżetów może zostać opóźniona lub wstrzymana

Zestaw zdjęć sezon 2 i 3
Zestaw zdjęć sezon 2 i 3

Zestaw zdjęć sezon 2 i 3

35.00 PLN

Unikalne zdjęcia z autografami aktorów grających w  serialu „Lombard. Życie pod zastaw”. Na specjalnych, kolekcjonerskich zdjęciach podpisali się m.in. Zbigniew Buczkowski, Michał Chorosiński, Henryk Gołębiewski, Dominika Skoczylas i Mateusz Murański. To jedyna i niepowtarzalna okazja, by mieć w domu cząstkę swojego ulubionego serialu!

Zdjęcie z autografem sezon 3
Zdjęcie z autografem sezon 3

Zdjęcie z autografem sezon 3

20.00 PLN

Unikalne zdjęcie z autografami aktorów grających w  serialu „Lombard. Życie pod zastaw”. Na specjalnym, kolekcjonerskim zdjęciu podpisali się m.in. Zbigniew Buczkowski, Michał Chorosiński, Henryk Gołębiewski, Dominika Skoczylas i Mateusz Murański. To jedyna i niepowtarzalna okazja, by mieć w domu cząstkę swojego ulubionego serialu!

Zestaw widza: kubek i koszulka
Zestaw widza: kubek i koszulka

Zestaw widza: kubek i koszulka

60.00 PLN

Cóż może być lepszego niż oglądanie ulubionego serialu z lombardowym kubkiem w ręku i serialową koszulką na sobie? Chyba to już szczyt szczęśliwości, wręcz raj! To co, może taki zestawik?

Zestaw relaks: poduszka i kubek
Zestaw relaks: poduszka i kubek

Zestaw relaks: poduszka i kubek

40.00 PLN

Poczuj luz i włącz TV Puls! A tam „Lombard. Życie pod zastaw”! Poduszkę podłóż pod głowę, a w dłoń chwyć ten piękny kubek i daj się ponieść! Gwarantujemy, że taki zestaw jest idealnym pomysłem po ciężkim dniu!

Karykatura z autografami aktorów
Karykatura z autografami aktorów

Karykatura z autografami aktorów

50.00 PLN

Mamy dla Was fantastyczny gadżet z serialu „Lombard. Życie pod zastaw”. Artystka Olga Królak, współtwórczyni m.in. nominowanego do Oscara® hitu „Twój Vincent”, stworzyła karykaturę z trzema postaciami serialu. Bohaterów wybraliście w internetowej sondzie na profilu „Lombardu…” na Facebooku. Nasi aktorzy złożyli na niej swoje autografy. Rozmiar 50x70 cm. Karykatura idealnie komponuje się z czarną ramą i razem stworzą kompozycję, która przyozdobi każdą ścianę.

Notes
Notes

Notes

25.00 PLN

Notuj najważniejsze wydarzenia w super lombardowym notesie! A przede wszystkim zanotuj kiedy nowe odcinki "Lombard. Życie pod zastaw"! Notes w twardej oprawie z gumką i miejscem na długopis.

Puzzle
Puzzle

Puzzle

39.00 PLN

Wieczorami coraz ciemniej, bo wiecie "winter is coming", wiec chyba czas pomyśleć o zajęciu na ten jakże klimatyczny i romantyczny czas! Mamy dla Was przepiękne puzzle z wizerunkiem naszych lombardowych postaci. Puzzle świetnie sprawdzą się jako rozrywka wieńcząca telewizyjne spotkania z "Lombard. Życie pod zastaw". Idealne na prezent pod choinkę, a święta tuż tuż... to nic, że dopiero wrzesień, ale warto kupić wcześniej, póki jeszcze są :)Puzzle po rozłożeniu: 40x60 cm, wykończenie matowe

Poduszka podróżna
Poduszka podróżna

Poduszka podróżna

25.00 PLN

Czy do podróży, czy też w trakcie oglądania swojego ulubionego serialu (jakim jest oczywiście Lombard. Życie pod zastaw) przyda się poduszka, zwana również poduszką podróżną. Taki rogalik podtrzyma Wasze głowy, abyście mogli się w 100% zrelaksować i Cieszyc się chwilą. Zainteresowani? Piszcie!

Koszulka
Koszulka

Koszulka

50.00 PLN

Stylowa czarna koszulka z energetyzującym logo Lombard. Życie pod zastaw może być Twoja! Napisz do nas pytając o dostępność swojego rozmiaru.Koszulka wykonana w 100% z miękkiej bawełny. Dostępna wersja męska, damska i dziecięca (152 cm)

Kubek
Kubek

Kubek

20.00 PLN

Na bok wszystkie dotychczas używane kubki, filizanki i szklanki, bo oto nadchodzi on... KUBEK LOMBARDU! Każdy widz powinien mieć taki skarb w swojej kolekcji! Głęboka czerń i soczysta pomarańcza idealnie sie razem prezentują, a dodatek bieli dodaje elegancji. Czy już masz w szafce miejsce na swój nowy kubek?

Zdjęcie z autografem sezon 2
Zdjęcie z autografem sezon 2

Zdjęcie z autografem sezon 2

20.00 PLN

Unikalne zdjęcie z autografami aktorów grających w  serialu „Lombard. Życie pod zastaw”. Na specjalnym, kolekcjonerskim zdjęciu podpisali się m.in. Zbigniew Buczkowski, Michał Chorosiński, Henryk Gołębiewski, Magdalena Lisiecka - Waligórska i Mateusz Murański. To jedyna i niepowtarzalna okazja, by mieć w domu cząstkę swojego ulubionego serialu!

Gra w
Gra w

Gra w "Ziutki'

50.00 PLN

Uwaga! Teraz macie niepowtarzalną okazję na zakup oryginalnych, lombardowych rzutek, tak zwanych „Ziutków”! Zrobią furorę na każdej imprezie, czy to przy herbatce, czy przy grillu, bo gra w „Ziutki” naprawdę wciąga! Czy jesteście gotowi na sportowe emocje?!

KLAUZULA INFORMACYJNA DO FORMULARZA ZAMÓWIENIA - Lombard

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Telewizja PULS Sp. z o.o. z siedzibą w: Chełmska 21/22, 00-724 Warszawa („Administrator”).
2. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym kontakt jest możliwy za pośrednictwem adresu e-mail [email protected]
3. Dane osobowe będą przetwarzane w celu:
a) zawarcia i wykonania umowy sprzedaży, w tym w celu rozpatrzenia ewentualnych reklamacji – podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest niezbędność przetwarzania w celu wykonania umowy (art. 6 ust. 1 lit. b RODO),
b) prowadzenia rachunkowości Administratora – podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest wypełnienie obowiązku prawnego spoczywającego na Administratorze (art. 6 ust. 1 lit. c RODO), wynikającego w szczególności z ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa, ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości i ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług,
4. Dostęp do Państwa danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego, kurierzy, dostawcy), które muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki.
5. Państwa dane będą przechowywane do upływu okresów wynikających z odpowiednich przepisów prawa, tj. do upływu okresu przedawnienia zobowiązań podatkowych, co może być w stosownych wypadkach przedłużone o okres przedawnienia roszczeń cywilnoprawnych.
6. Przysługuje Państwu prawo do:
• żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
• wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2.
7. Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości dokonania zakupu w sklepie internetowym.
8. Państwa dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.

Rozumiem, zgadzam się