Jesteś tutaj

Praca

Telewizja Puls to trzecia największa komercyjna grupa telewizyjna w Polsce - właściciel dwóch ogólnopolskich naziemnych kanałów telewizyjnych TV Puls i PULS 2.

Oba kanały oferują Najlepszą Rozrywkę (filmy, seriale, dokumenty, animacje). Telewizja Puls współpracuje z największymi światowymi wytwórniami: NBCUniversal, Warner Bros., Disney, FOX, Discovery, Viacom, Sony i wieloma innymi.

W Telewizji Puls, najbardziej rodzinnej stacji telewizyjnej na rynku, wierzymy w ludzi, cenimy ich wartości, dbamy o relacje oraz przyjemną atmosferę do pracy.

Jako jedna z najszybciej rozwijających się stacji telewizyjnych w Polsce mocno wierzymy, że stwarzając najlepsze warunki do pracy i rozwoju, działając zespołowo, osiągniemy każdy cel!

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do naszego telewizyjnego zespołu, zachęcamy do przesyłania swojego życiorysu wraz z listem motywacyjnym na adres: rekrutacja@pulstv.pl.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynator ds. Dystrybucji

Nr ref. KD/08/17

Główne zadania:

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z operatorami TV kablowej oraz platform satelitarnych

  • Działania mające na celu wzrost kablowego i satelitarnego zasięgu TV Puls/PULS 2

  • Działania na rzecz poprawy pozycji EPG – TV Puls/PULS 2 w ofertach cyfrowych platform satelitarnych oraz TV kablowych

  • Analizowanie konkurencji oraz rynku dystrybucji sygnału telewizyjnego w Polsce

  • Samodzielne i aktywne proponowanie rozwiązań w zakresie dystrybucji

  • Przygotowywanie i realizowanie wspólnie z dystrybutorami akcji promocyjnych

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w dziale dystrybucji u nadawcy telewizyjnego lub minimum 2 letnie doświadczenie u operatora kablowego/satelitarnego w dziale współpracy z nadawcami

  • Bardzo dobra znajomość rynku operatorów kablowych i satelitarnych

  • Doświadczenie w tworzeniu i realizowaniu akcji promocyjnych

  • Znajomość zasad marketingu

  • Znajomość technologii dystrybucji sygnału telewizyjnego

  • Dobra organizacja pracy i właściwe standardy komunikacji

  • Dynamiczność i sumienność

  • Inicjatywa, duża samodzielność i skuteczność w działaniu

  • Umiejętność analitycznego myślenia, odpowiedzialność i zaangażowanie

  • Znajomość rynku mediów

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i nastawienie na realizację celu

  • Zdolności komunikacyjne i negocjacyjne

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wykształcenie wyższe

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość MS Office (Power Point, Excel, Word)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie medialnej

  • Pracę w młodym i profesjonalnym zespole

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Kandydatów spełniających powyższe wymagania i zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do przesłania CV w formie elektronicznej na adres e-mail: rekrutacja@pulstv.pl, w tytule wiadomości prosimy podać numer referencyjny. Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Telewizję Puls Sp. z o.o. w celach rekrutacyjnych danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w zakresie wykraczającym poza wskazany w art. 22¹ Kodeksu pracy.“

Administratorem danych osób aplikujących o pracę jest Telewizja Puls sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-724) ul. Chełmska 21 bud. 22, który przetwarza dane w celu przeprowadzenia rekrutacji, w tym dla zapewnienia kontaktu z osobą ubiegającą się o zatrudnienie. Podanie danych w zakresie wykraczającym poza wskazany w art. 22¹ Kodeksu pracy jest dobrowolne. Informujemy o przysługującym prawie wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.