Jesteś tutaj

Menu na miarę

Odcinki

 • Menu na miaręsezon 1, odc. 1Olga Głębicka to mistrzyni ceremonii, pasjonatka gotowania i organizacji przyjęć. W programie pomaga Krzysztofowi stworzyć menu na romantyczną kolację, podczas której oświadczy się on swojej dziewczynie - Agnieszce.
 • Menu na miaręsezon 1, odc. 2W tym odcinku programu Olga Głębicka pomaga Monice Wielkopolanin przygotować menu na przyjęcie z okazji trzydziestej rocznicy ślubu jej teściów. Wybrane potrawy z pewnością zainspirują Was do własnych kulinarnych poszukiwań.
 • Menu na miaręsezon 1, odc. 3Tym razem Olga Głębicka pomaga Basi przygotować bajkowe menu na dziecięce przyjęcie z okazji piątych urodzin jej córki.
 • Menu na miaręsezon 1, odc. 4Prowadząca program - Olga Głębicka - pomaga przygotować wyborne menu na imprezę, którą 27-letnia warszawianka - Iga Drohomirecka szykuje dla swoich międzynarodowych przyjaciół.
 • Menu na miaręsezon 1, odc. 5W tym odcinku Olga doradza strażakowi - Piotrowi Olędzkiemu - jak przyrządzić prawdziwie męskie, ogniste menu na tzw. 'pępkowe' z okazji narodzin syna - Adasia.
 • Menu na miaręsezon 1, odc. 6Tym razem mistrzyni ceremonii - Olga Głębicka - poradzi młodej prawniczce Marcie, w jaki sposób poprzez kulinarną ucztę przeprosić najlepsze przyjaciółki za nieudaną imprezę Sylwestrową.
 • Menu na miaręsezon 1, odc. 7Czy informatycy potrafią gotować? Można się przekonać oglądając jak Olga Głębicka pomaga Wojtkowi Kwiatkowskiemu z Ożarowa Mazowieckiego przygotować niespodziewane urodzinowe przyjęcie dla żony - Kasi.
 • Menu na miaręsezon 1, odc. 8Tym razem Olga Głębicka pomaga Dorocie Szydełkiewicz z Wołomina przygotować imieninowe przyjęcie dla męża - Marka.
 • Menu na miaręsezon 1, odc. 9W tym odcinku Olga Głębicka gości u Kateriny Przybylskiej w Grodzisku Mazowieckim. Katja pochodząca z Białorusi, wspólnie z mężem i córką, chce uczcić kolacją spotkanie z dawno niewidzianymi znajomymi. Zobacz jak wygląda polsko-białoruskie powitanie wiosny.
 • Menu na miaręsezon 1, odc. 10Jak można kulinarnie świętować czwartą rocznicę powstania własnej fundacji "My Baobab" wspierającej ludność Madagaskaru? Zobacz w programie prowadzonym przez Olgę Głębicką, która tym razem odwiedziła w Warszawie założycielkę fundacji - Małgorzatę Przepiórkę.
 • Menu na miaręsezon 1, odc. 11Olga tym razem pomaga biegaczce - Danusi Marcinkowskiej z Warszawy - zorganizować uroczystą kolację, poprzez którą chce ona podziękować mężowi za wspólne bieganie maratonów.

Postacie

Opis

Menu na miarę
Rodzaj: 
fabularny_new
/
Kraj: 
Polska
,
Rok produkcji: 
2011
Góra strony
12

Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie nakryć do stołu, sporządzi listę zakupów, pomoże przygotować pyszne potrawy i sprawić, by goście zaniemówili z wrażenia!

Konkursy/h1>

Video

Polecamy również

Z archiwum policji

fabularny

Akcje zatrzymania przestępców, autentyczne pościgi i operacje antyterrorystyczne, a wszystko to nagrane policyjną kamerą. W programie zobaczysz prawdziwe...

Z archiwum policji

Twój Puls

fabularny

„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym...

Twój Puls

Nash Bridges

fabularny

Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim...

Nash Bridges

Napisała: Morderstwo (S4)

fabularny

Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi...

Napisała: Morderstwo

Agenci NCIS: Los Angeles (S6)

fabularny

Serial kryminalny o agentach biura NCIS w Los Angeles, którzy działają pod przykrywką, by rozwiązywać trudne i często szokujące sprawy. Produkcja jest...

Agenci NCIS: Los Angeles

Co ludzie powiedzą? (S4)

fabularny

Angielski humor w doskonałym wydaniu! Główną bohaterką jest Hiacynta Bucket. Na pierwszy rzut oka jest typową panią domu...

Co ludzie powiedzą?

Czynne całą dobę

fabularny

Brytyjski serial komediowy, który każdego rozbawi do łez. Mężczyzna dziedziczy po swoim skąpym wujku lokalny biznes-niewielki sklepik. Czy będzie w...

Czynne całą dobę