13 Dzielnica

Tajniak i były przestępca muszą współpracować, aby odzyskać bombę masowego rażenia. Obaj ruszają do niebezpiecznej akcji.

Opis

Paryż, rok 2010. Miasto jest podzielone na dzielnice. Jedną z nich jest 13 dzielnica, która jest odgrodzona murami od reszty stolicy Francji. Gangi są tu jedyną władzą, nie ma żadnych praw, żadnych reguł, żadnych zasad... Jedyną osobą, która panuje nad porządkiem jest Leito (David Belle), który dzielnie próbuje walczyć z groźnym światem przestępczym 13 dzielnicy.  Tymczasem  agent oddziału prewencji – Damien (Cyril Raffaelli), znakomiciedostaje do wykonania niebezpieczne zadanie. W ciągu  24 godzin musi odzyskać bombę masowego rażenia skradzioną z transportu policyjnego przez gangstera Tahę Bemamuda. . Jeśli chce perfekcyjne podołać wyznaczonemu zadaniu, musi znaleźć pomocnika. Do swoich działań decyduje się zaangażować Leito, ponieważ tylko on zna tak dobrze trzynastą dzielnicę. Okazuje się, że oprócz odnalezienia bomby, mężczyźni na własną rękę będą musieli uratować siostrę Leito. Damien stoi przed ważnymi decyzjami, które skutkują sprzeciwieniem się rozkazom swoich przełożonych. Czy mężczyzna podejmie słuszne decyzje, które zaprowadzą go do celu?

Zobacz również

Ip Manjutro, 6 grudnia, 23:50

Historia legendarnego chińskiego mistrza kung fu, który musi skonfrontować swoje umiejętności z realiami japońskiej okupacji.

Ip Man

Ryzykancijutro, 6 grudnia, 21:55

„Ryzykanci” to produkcja pełna emocji, doskonałej akcji i zaskakujących momentów. Czy specjalista od zwalczania terrorystów uratuje rodzinę przez niebezpiecznym przestępcą?

Ryzykanci

Firmowa gwiazdkadzisiaj, 5 grudnia, 20:00

„Firmowa gwiazdka” to film, który dostarcza mnóstwo emocji, doskonałej rozrywki i dobrego humoru! Nie możecie go przegapić!

Firmowa gwiazdka