Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: list w recommended_see_more() (linia 537 z /hdd2/www/tvpuls/sites/all/modules/tvpuls/recommended/recommended.module).
  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() w recommended_see_more() (linia 537 z /hdd2/www/tvpuls/sites/all/modules/tvpuls/recommended/recommended.module).

O filmie

2021, reż.Ryuhei Kitamura
Wyst. Aksel Hennie, Jean Reno, Julian Feder, Ruby Rose, Rupert Evans

Trzymający w napięciu thriller akcji. Kim okaże się urocza młoda portierka z luksusowego apartamentowca? Czy zdoła pokrzyżować plany bezwzględnym złodziejom? W roli tytułowej Ruby Rose, a jako szef gangu – niezrównany Jean Reno.
Ali (Ruby Rose) jest świetnie wyszkoloną marines, specjalistką od sztuk walki. Po ostatniej misji wraca do Nowego Jorku, gdzie ma nadzieję odnaleźć spokój. Ułatwieniem w rozpoczęciu nowego życia ma być spokojna praca portierki w luksusowym nowojorskim apartamentowcu. Tymczasem grupa bezwzględnych najemników, którym przewodzi Victor Dubois (Jean Reno), szykuje się do skoku na budynek – zamierzają wykraść bezcenne dzieła sztuki. Operacja ma przebiec gładko i bez zakłóceń. Nawet nie podejrzewają, z kim przyjdzie im się zmierzyć podczas napadu.