Akt odwagi

„Akt odwagi” to doskonały film o prawdziwej odwadze, pełen zaskakującej akcji i trzymający w napięciu do ostatniej minuty. Nie możecie go przegapić!

Opis

Akt odwagi to film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Pokazuje losy elitarnej jednostki Navy Seals. Żołnierze zostają wezwani na ratunek agentce CIA. Wychodzi na jaw, że kobieta odkryła spisek terrorystyczny zaplanowany przeciwko Stanom Zjednoczonym. Do tego okazuje się, że tylko oni mogą uchronić Amerykę przed niebezpieczeństwem. Udają się więc w różne części świata, by powstrzymać atak. Czy im się uda? Jakie tajemnice wyjdą na jaw?

Akt odwagi to doskonały film o prawdziwej odwadze, pełen zaskakującej akcji i trzymający w napięciu do ostatniej minuty.

Zobacz również

Niepokonany 3: Odkupienieponiedziałek, 16 grudnia, 21:55

Yuri Boyk mimo porażki jaką odniósł w starciu z amerykańskim bokserem oraz kontuzji kolana, postanawia powrócić na ring... Nie zabraknie efektownych starć, potu, krwi i łez.

Niepokonany 3: Odkupienie

Krzyżowy ogieńdzisiaj, 14 grudnia, 20:00

Brazil i Flint to dwaj najlepsi zawodowi zabójcy świata. Obaj panowie dostają nowe, piekielnie trudne zadanie – zlikwidować bezwzględnego narkotykowego bossa.

Krzyżowy ogień

Non stopjutro, 15 grudnia, 20:00

Do zadań Billa Marksa należy dbanie o bezpieczeństwo pasażerów podróżujących samolotami. Jeden z jego lotów okazuje się wyjątkowo niebezpieczny. 

Non stop