Alibi.com

Greg znajduje świetny pomysł na biznes - alibi.com, które ma pomóc każdej osobie, która ma coś do ukrycia. Wszystko idzie zgodnie z planem do pewnego czasu.

Opis

Przygotuj się na ogromną dawkę świetnego francuskiego humoru! Alibi.com to znakomita komedia, która skradła serca widzów na całym świecie.

Grégory Van Huffel (Philippe Lacheau) prowadzi firmę o nazwie - Alibi.com, która zajmuje się w pełni profesjonalnym wymyślaniem wymówek, znajdowaniem alibi na każdą okazję. Wraz ze swoimi współpracownikami - Augustinem (Julien Arruti) i świeżo zatrudnionym Mehdim (Tarek Boudali) robią wszystko, by przychodzący do nich klienci byli zadowoleni z otrzymanych usług. Niespodziewanie Greg, zakochuje się. Jego wybranką jest piękna blondynka - Flo (Élodie Fontan). Jednak jest pewien problem… kobieta, w której się zakochał nienawidzi kłamstwa! Wkrótce okazuje się także, że ojciec Flo korzysta z usług  firmy. Czy Gregowi uda się zmienić swoje życie i zakończyć pasmo oszustw?

Zobacz również

Transporter 3piątek, 24 stycznia, 20:00

Kolejny raz Frank Martin stara się podołać powierzonemu zadaniu. Zmierzy się z wieloma przeszkodami i niebezpiecznymi sytuacjami. Czy uda mu się i osiągnie cel?

Transporter 3

Street Fighter: Legenda Chun-Lidzisiaj, 22 stycznia, 20:00

Chun Li jako kilkulatka razem z rodziną przeprowadza się do Hong Kongu. W ciągu jednej nocy życie dziewczynki zmienia się w koszmar. Jak potoczą się jej losy?

Street Fighter: Legenda Chun-Li

Pozdrowienia z Paryżadzisiaj, 22 stycznia, 21:55

„Pozdrowienia z Paryża” to kino pełno akcji! John Travolta w roli szalonego agenta CIA, który musi powstrzymać zamach terrorystyczny? Tego z pewnością nie można przegapić!

Pozdrowienia z Paryża