Alibi.com

Greg znajduje świetny pomysł na biznes - alibi.com, które ma pomóc każdej osobie, która ma coś do ukrycia. Wszystko idzie zgodnie z planem do pewnego czasu.

Oglądaj w

TV Puls
  • Alibi.com
    czwartek, 21 listopada, 20:0016 85 min.
  • Alibi.com
    środa, 27 listopada, 0:4016 85 min.

Opis

Przygotuj się na ogromną dawkę świetnego francuskiego humoru! „Alibi.com” to znakomita komedia, która skradła serca widzów na całym świecie.

Grégory Van Huffel (Philippe Lacheau) prowadzi firmę o nazwie - Alibi.com, która zajmuje się w pełni profesjonalnym wymyślaniem wymówek, znajdowaniem alibi na każdą okazję. Wraz ze swoimi współpracownikami - Augustinem (Julien Arruti) i świeżo zatrudnionym Mehdim (Tarek Boudali) robią wszystko, by przychodzący do nich klienci byli zadowoleni z otrzymanych usług. Niespodziewanie Greg , zakochuje się. Jego wybranką jest piękna blondynka -  Flo (Élodie Fontan). Jednak jest pewien problem… kobieta, w której się zakochał nienawidzi kłamstwa! Wkrótce okazuje się także, że ojciec Flo korzysta z usług  firmy. Czy Gregowi uda się zmienić swoje życie i zakończyć pasmo oszustw?

Zobacz również

Con Air: Lot skazańcówpiątek, 15 listopada, 20:00

Zwolniony warunkowo więzień wraca do domu na pokładzie pilnie strzeżonego samolotu, którym jednocześnie transportowani są najniebezpieczniejsi mordercy w kraju.

Con Air: Lot skazańców

Solomon Kane: Pogromca zładzisiaj, 13 listopada, 20:00

Solomon Kane to nieustraszony wojownik, łowca demonów. Mężczyzna przemierza świat, a przyświeca mu tylko jeden cel - walka ze złem.

Solomon Kane: Pogromca zła

Gwiezdne wojny: część I -...dzisiaj, 13 listopada, 22:00

Zakon Jedi strzeże pokoju w galaktyce. Dlatego kiedy niespodziewanie wybuchają rebelie, dwaj rycerze Jedi chcą wprowadzić pokój. 

Gwiezdne wojny: część I - Mroczne widmo